Druk 3D

Druk 3D Blondynki Też Grają

Drukiem 3D w technologii FDM zajmujemy się od 2017 roku, korzystamy z najlepszych drukarek na rynku, które pozwalają na wydruki o niesamowitej precyzji i jakości przy wykorzystaniu szerokiego spektrum materiałów. Specjalizujemy się w druku 3D gadżetów, prototypów, modeli koncepcyjnych i użytkowych, niskich serii produkcyjnych, wielkogabarytowych drukach w systemie FDM oraz wszelkiego rodzaju makietach. 

Nasze drukarki oferują niezrównaną jakość wydruków. Aktualnie korzystamy z drukarek firm Ultimaker oraz Raise 3D, które umożliwiają nam ciągłą pracę nawet przy wyjątkowo skomplikowanych projektach.

Ultimaker 3 Extended to najlepsza drukarka na rynku drukarek konsumenckich, dzięki jej niesamowitym możliwościom wielokrotnie tworzyliśmy wydruki, które jakością i ilością detali imponowały nawet posiadaczom drukarek pracujących w systemie SLA.

Raise 3D n2+ jest to drukarka w systemie FDM zapewniająca olbrzymią przestrzeń roboczą o wymiarach 305 x 305 x 610 mm, dzięki niej realizujemy nawet największe projekty bez cięć i sklejania.

 

Druk 3D Blondynki Też Grają

Podchodzimy naprawdę poważnie do zagadnień związanych z drukiem 3D dlatego też zachęcamy do współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej odpowiedzieć na Wasze wiadomości.

Zapraszamy do kontaktu i przesyłania zapytań bezpośrednio na poniższy adres e-mail.

blondynkitezgraja@gmail.com

telefon: (+48) 697-349-782