IEM 2016, Zawirowania, Riot i postacie z League of Legends

IEM 2016 League of Legends Riot Points
IEM 2016 się zbliża, a to oznacza jedno. Chaos, kompletny chaos. Właśnie czas przed imprezami tego typu jest dla nas najcięższy. To jest naprawdę dziwne bo na IEM 2016 się nie wybieramy, a nasze przygotowania aktualnie dotyczą tylko imprezy Pyrkon 2016 😀

Wiecie jak to jest gdy w momencie gdy praktycznie nie macie już czasu, a dochodzą nowe obowiązki? Też tego nie lubimy, dlatego zawsze prowadzimy dyskusje nad tym, kto zrobi obiad czy poodkurza. To jest naprawdę straszne bo chcielibyśmy w pełni skupić się nad naszą stroną, rysunkami i kanałem ale te ,,przyziemne” sprawy zawsze zabierają czas.

Zazwyczaj wszystko robimy według planu, ogarniamy studia, pracę i naszą działalność rysunkową i dzięki temu tydzień w tydzień dajemy radę przygotować nowy rysunek. Ale zawsze dosłownie zawsze pojawia się okres w którym zlecenia się nawarstwiają i otrzymujemy emaile z propozycjami, których nie da się odrzucić. Niektóre typu współpraca z Blizzardem nad kartką Walentynkową czy Riotem nad kartą z Riot Pointsami, które będą rozdawane na imprezie IEM 2016 to coś co dodaje nam energii. Ale większość to biurokracja i dziwne propozycje.
Bardzo lubimy odpowiadać na Wasze emaile, czasami szukacie porad, czasami wysyłacie swoją twórczość, którą a propos już niedługo zaczniemy pokazywać naszym widzom i fanom bo uważamy, że naprawdę trzeba wspierać Polskich twórców.
Teraz trochę o samej imprezie IEM 2016. Wiem, że wielu z Was liczyło, że tam się pojawimy i będziecie mogli zobaczyć nasze pracę, ale niestety pierwszy raz spotkaliśmy się z tak olbrzymimi opłatami, nie wiele drożej kosztuje wystawienie się na Gamesconie w Kolonii. Dlatego też tak jak wspominałem rozpoczęliśmy współpracę z Riotem dzięki, której na imprezie IEM 2016 będziecie mieli możliwość zdobycia kart z punktami, na rewersie których pojawią się nasze rysunki jak będzie on wyglądał zobaczycie powyżej, chociaż tyle możemy dla Was zrobić! Niestety nie znam ilości punktów do zdobycia ale sądzę, że zastrzyk darmowych Riot Poinsów jest zawsze atrakcyjną ofertą!

Co do naszych planów na Marzec. W tym miesiącu zobaczycie wiele naszych nowych rysunków z League of Legends. W tym tygodniu  rozpoczęliśmy już pracę nad nową Jinx w grafiku mamy również Le Blanc i Zileana, oprócz tego pokażemy Wam również Wielkanocny projekt inspirowany Overwatchem, który już powstaje dzięki naszej współpracy z Blizzardem. Pracy jest sporo ale dzięki Waszemu coraz większemu pozytywnemu odzewowi mamy naprawdę wielką motywację aby tworzyć 🙂

Dlatego też staramy się tworzyć co raz lepsze filmy. Dzięki małym zakupom w Chinach przygotowaliśmy dla Was test dwóch naprawdę świetnych telefonów.

Oprócz tego po raz pierwszy w historii naszego kanału wspólnymi siłami pokonaliśmy boty. Oczywiście grając naszym ulubionym pomiotem szatana czyli Teemo.

Wiemy też, że praktycznie nikt z Was nie lubi Walentynek ale nasz odcinek, który powstał specjalnie na tą okazję wcale nie ma w sobie ani grama romantyzmu gdyż postanowiliśmy mordować legiony demonów!

Jeśli będziecie mieli jakieś pytania to zapraszam do komentarzy, nie zapomnijcie też o polubieniu : fanpage i subskrypcji naszego kanału 🙂

Trzymajcie się ciepło!
Marek

5 replies
  • Redakcja
   Redakcja says:

   X5 jest naprawdę dobrym telefonem, po za tym ma bardzo fajny design. Jeśli jest to telefon na umowę w Plusie jest to najlepsza słuchawka z ich oferty w tym zakresie cenowym.

   Odpowiedz
 1. muscaria
  muscaria says:

  mam do was pytanie czysto techniczne ;p
  czego używacie do rysowania białych elementów na powierzchni zamalowanej kredkami?
  filmiki są tak szybkie, że nie jestem w stanie zauważyć 🙂

  Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *