Yuran Blade&Soul – Level 55

Yuran z Blade and Soul

Yuran z Blade and Soul

Yuran z Blade and Soul jest towarzyszką Guh-Guh-Boong i kobiety w czerni Jin Suh-Yeon, która emanuje energią czarnego Chi.

Blade and Soul

Blade and Soul

Yuran posiada moc dzięki której może zmienić żywych i umarłych w demoniczne sługi, sama zaś może przeistoczyć się w olbrzymiego skorpiona.

Yuran w Blade and Soul posiada kilka odsłon, nie tylko tą przerażającą na samym początku gry. Po pokonaniu jej w ostatniej misji można ją zobaczyć w quescie 28 Way of demons, odzianą w pomarańczową sukienkę. Wygląda tutaj całkiem niegroźnie. Wcześniej demoniczny lateksowy stój, a teraz ubrana w klasyczne, kulturowe kimono na wzór gejszy. Poniżej filmik przedstawiający poradnik dotyczący tego questa. Uwaga jest to spoiler!

Po wykonaniu zadania można otrzymać nowy armor od Yuran. Jest to Black revenge. Strój ten symbolizuje okrutną zemstę jaką zapowiedziała Yuran.

Black revenge

Black revenge

Yuran rysowałam tuszem. Obydwa obrazki mimo iż nie posiadają żadnego tła były bardzo pracochłonne, przez detale jakie można znaleźć w strojach tej bohaterki. W Blade and Soul nie ma znaczenia, czy chodzi o armor czy zwykłą sukienkę. Cała gra charakteryzuje się wielką dbałością o szczegóły, które moim zdaniem najlepiej wyglądają narysowane piórkiem.

Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żeby Kinga narysowała coś konkretnego napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage.

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *