Yasuo ,,Japan Style Lol” – Level 22

Yasuo

Yasuo Japończyk z League of Legends


Yasuo jest kolejną postacią z League of Legends. Yasuo został wydany jako ostatni champion 2013r. Jest typem Fightera, najczęściej jest miderem chociaż na topie przy odpowiednich runach też dobrze sobie radzi. Jest to wyjątkowo trudna postać aby w pełni wykorzystać potencjał Yosuo trzeba nauczyć się combo i w odpowiedni sposób utrzymywać stacki z Q mimo wszystko gdy opanowany do perfekcji jest bestią.

Muszę przyznać, że nigdy nie grałam Yasuo, lecz nie raz dostałam od niego na linii. Widać olbrzymią różnicę pomiędzy Yasuo LOW i Yasou Pro. Można go porównać do Xina ( jeszcze w czasach gdy był OP), jednym słowem niszcząca postać. Jednak nie tylko skille mi się podobają, ale również jego styl i klimat wokół niego. Ruchy, głos i wygląd są tak dopracowane, że moja ocena to 10/10 🙂 . Na moim Fanpage’u można zauważyć drobne rysunki chibi i anime, dlatego też nawiązanie Yasuo do japońskiego wojownika bardzo przypadło mi do gustu. Nie gram nim, nie bez powodu, ostatnio upodobałam sobie rolę supporta więc jak na razie nie w chodzę w temat.
Według historii Yasuo jest szermierzem, który korzysta z siły wiatru, aby pokonać przeciwnika. Dawniej szanowany wojownik, został niesłusznie oskarżony o morderstwo członka starszyzny. Yasuo postanowił odzyskać honor i odleźć prawdziwego winowajcę. Dążąc do swojego celu, musiał zapłacić wysoką cenę. Każdego dnia był ścigany przez byłych sojuszników, aż w końcu został zmuszony by zabić własnego brata, który nie ufał w niewinność Yasuoa. Śmierć Yone nie poszła jednak na marne. Okazało się że członek starszyzny został zamordowany techniką wiatru. To był nowy trop, a Yasuo nie spocznie do póki nie odnajdzie winnego.
Ciekawostki:

• Jego imię oznacza pokojowy lub uczciwy w języku japońskim.
• W czasie tworzenia jego animacji, zespół musiał wyrzucić te wszystkie elementy, które przypominało pozy Mastera Yi.
• Yasuo mówi dialektem starożytnych Iończyków. Jest on związany z dialektem Karmy, lecz nie są takie same.
• Yasuo jest pierwszym bohaterem, który ma Prezentację Bohatera w pełni polskiej wersji językowej.

Zapraszam do komentowania, odwiedzajcie również Blondynki Też Grają 🙂

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *