Xin Zhao z League of Legends – Level 14

Xin Zhao to Fighter z League of Legends. W jego historii zawsze stał u boku Króla Jarvana III. Jego lojalność wynikała z wdzięczności do poprzedniego Króla, Jarvana II, który uratował go przed niechybną śmiercią w walce gladiatorów. Walki te były znane jako The Fleshing, ponieważ z wygranej na wygraną wzrastała liczba przeciwników. Sam Król uwolnił Xin Zhao i jego 300 przeciwników. W czasie ucieczki Xin Zhao mimo iż nie obiecał wierności, ochronił Króla przed zatrutą strzałą. Ten bohaterski czyn zapewniło mu miejsce u boku Króla, aż do jego śmierci. Dziś jest prawą ręką Jarvana III.

Xin Zhao champion League of Legends został wydany 13 lipca 2010 roku. Jeśli ktoś w tamtym czasie śledził na bieżąco informacje z League of Legends to wie, że Xin Zhao od momentu wydania był jednym z najbardziej potężnych championów w grze. Nie przez mechanikę jego skilli, a przez olbrzymie przeliczniki. Swego czasu na reddicie ukazały się filmiki w którym Xin Zhao popełnia samobójstwo mimo pełnego paska zdrowia używając ulti na przeciwniku wyposażonym w thornmaila. Pojawiały się również historie w których Xin Zhao wygrywał 1 vs 5 nawet gdy jego przeciwnicy ogarniali grę część postaci zdejmował po prostu na hita. No ale jak wiadomo Riot uwielbia nerfy więc od czasu swojej premiery Xin Zhao popadał na zmianę w łaskę i nie łaskę wśród graczy, a teraz mimo iż dosyć często wybierany na LCSach miejsce swoje ma tylko na mapie 3 vs 3 . Ja sama nie grałam nim chyba nigdy, jak już wiecie wolę apki, ale z moich obserwacji wynika ,że to nadal mocna postać. Bardzo ciężko jest mi go skontrować. Jedyne co może pomóc wobec niego to oślepienie wtedy Xin Zhao staje się bezbronny, gdyż większość obrażeń zadaje z umiejętności. Jeśli kojarzycie skórkę Husarz dla Xin Zhao to pewnie ucieszy was fakt, że Riot wydał ją specjalnie dla nas w momencie premiery Polskiej lokalizacji.
Artykuł ten napisałam gdyż na moim fanpage’u zostałam poproszona o narysowanie go. Wybrałam Xin Zhao Warring Kingdoms, która przy okazji nawiązuje do czasów rozbicia dzielnicowego Chin. Mam nadzieje, że wam się spodoba włożyłam w niego naprawdę dużo pracy 🙂
Zapraszam do komentowania, odwiedzajcie również Blondynki Też Grają 🙂

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *