Wiedźmin – Level 59

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci tak jak np. Harry Potter, czy Gandalf z Władcy Pierścienia. Został on stworzony przez polskiego pisarza Andrzeja Sabkowskiego. Po wydaniu swoich trzech tomów świat ogarnęło szaleństwo. Na jego podstawie zostały stworzone najróżniejsze rzeczy takie jak: film ( niezbyt dobry ), komiksy i oczywiście nasze kochane gry. Jednak Wiedźmin nie ograniczył się do jednego rodzaju gry. Jest ich tak naprawdę masa. Oprócz gier komputerowych można spróbować swoich sił w karciankach, do tego są jeszcze MUD, gry internetowe, a nawet na telefon.

Nas oczywiście interesują komputery i konsole. Na PC mamy już kilka części i stał się on popularny na całym świecie. Początkowo był „Wiedźmin”, potem „Wiedźmin 2: Zabójcy królów”, a teraz czekamy na „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

Ciekawostką jest to że wykorzystano fragmenty pierwszej części do teledysku zespołu VADER pod tytułem „Sword of the Witcher”.

Wiedźmin 2: Zabójcy królów

Wiedźmin 2: Zabójcy królów

Druga część „Wiedźmin 2: Zabójcy królów” ( która jest kontynuacją historii )miał swoją premierę 17 maja 2011 roku.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Najnowsza i oczywiście najpiękniejsza jest „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, którego premiera została zaplanowana na 19 maja 2015 roku. Ta gra zostanie wydana nie tylko na PC, ale również zostanie wydana na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Trzecia część będzie kontynuacją poprzednich gier o Wiedźminie.

Wszystkie części opowiadają losy Geralta z Rivii, który jest jedyną postacią grywalną, aczkolwiek w 3 części będziemy mogli na chwile wcielić sie w Ciri. Cały świat wygląda na prosty i wiejski, osadzony w czasach średniowiecza, ale oczywiście z dodatkiem fantastyki. Wczuwając się w postać Geralta musimy zmierzyć się z masą potworów, różnymi zadaniami, które przedstawiają nam historię i oczywiście wielkie dylematy. Gra posiada ” dwie ścieżki”, czyli musimy czasem podjąć DOBRĄ decyzję, żeby iść dalej. Jeśli popełni się błąd nie wykonujemy sava, lecz zaczynamy misję od nowa. Jest to naprawdę świetne urozmaicenie i troszkę kojarzy mi się z In Famous. Na pytanie co by było gdyby można dostać odpowiedź.

Co tu dużo mówić, zapraszam do obejrzenia filmików, naprawdę potrafią zachęcić do tej gry.

Mój rysunek przedstawia Geralta walczącego z potworem. Ołówki: HB i B5 + czarna kredka. Praca zajęła mi ok. 3,5 H.
Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym coś konkretnego narysowała napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *