Warsaw Games Week 2016

Warsaw Games Week 2016 Blondynki Też Grają

T-Mobile Warsaw Games Week 2016 odbędzie się w dniach 13 do 16 października. Druga edycja imprezy będzie pod każdym względem WIĘKSZA – więcej dni, większa powierzchnia targów, więcej wystawców, a przede wszystkim więcej atrakcji dla graczy w każdym wieku! Już wiadomo, że wydarzenie przyniesie mnóstwo ciekawych prezentacji, sprzętu oraz najnowszych gier i pozwoli na przetestowanie wielu tytułów tuż przed premierą. Bilety na T-Mobile Warsaw Games Week są już w sprzedaży na www.ebilet.pl.
W tym roku warszawskie targi gier zyskały sponsora tytularnego i zmieniły nazwę na T-Mobile Warsaw Games Week. Współpraca zapewni organizację wydarzenia na najwyższym, światowym poziomie, co pozwoli stworzyć niepowtarzalny klimat i wzbudzić prawdziwe emocje. Oprócz czterech głównych wystawców – CENEGI, Microsoft, Sony Interactive Entertainment Polska i Ubisoft – na imprezie pojawią się także: CD PROJEKT RED, CI Games, Megabajt, Lionbridge, CDP.pl, Activision, Jujubee, Red Bull, epay Polska, Ingaco – G-BOB, Galeria Plakatu, APN Promise, AimControllers, BadPixel, IMGN.PRO, Blondynki też Grają oraz Alstor i wielu innych. Swoje strefy będą miały także jedne z największych portali o grach w Polsce tj.: Gry-Online.pl czy Polygamia.pl. Głównym partnerem handlowym zostały sieci Media Markt i Saturn

 

Nie mogłem się powstrzymać przed wykorzystaniem notki prasowej Warsaw Games Week 2016. Skoro duże serwisy newsowe to robią to dlaczego ja miałbym tego nie wykorzystać!

Ale do rzeczy! Jak już wiecie Blondynki Też Grają czyli najbardziej szalona para na polskim youtube pojawi się po raz kolejny na Warsaw Games Week 2016! Tym razem z jeszcze większą ilością atrakcji! Oprócz ponad 200 rysunków z gier, które będziecie mogli obejrzeć na żywo, zabierzemy ze sobą masę gadżetów oraz całe wiadra dobrego humoru! W tym roku dodatkowo przygotowaliśmy dla Was 2 konkursy z naprawdę ciekawymi nagrodami! Oczywiście nasze konkursy to nie przelewki, poziom trudności jest odpowiednio dostosowany do zajebistości naszych fanów! Dlatego przy Hardcorowym konkursie wiedzy pojawi się również konkurs rysunkowy 😀 Całe info znajdziecie poniżej!

Warsaw Games Week 2016

Warsaw Games Week 2016 jest w naszym odczuciu chyba najbardziej atrakcyjną imprezą roku. Oprócz tego, że w końcu będziemy mieli możliwość przetestowania gier na które czekamy od miesięcy, mówię tu o Final Fantasy XV, Warhammer 40,000: Dawn of War 3 i Horizon: Zero Dawn to dodatkowo Sony Playstation wykorzystało Warsaw Games Week 2016 jako miejsce do premiery swojego prawdopodobnie najlepszego tworu czyli Playstation VR! Tym bardziej nas cieszy ten fakt, bo od dłuższego czasu mieliśmy na ,,Horyzoncie” Resident Evil 7, a dzięki Warsaw Games Week 2016 będziemy mieli możliwość przetestowanie tego horroru w VR, który przy okazji będzie dostępny przez najbliższy rok tylko na konsoli Sony 😀 Jeśli to Was nie przekonało do odwiedzenia Warsaw Games Week 2016 to już Was nic nie przekona, więc mam nadzieje, że zobaczymy się w Warszawie za 3 dni!

Marek

6 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *