Warrior z Guild Wars 2 – Level 77

Warrior z Guild Wars 2

Warrior z Guild Wars 2

Guild Wars 2 jest grą, o której nie da się zapomnieć, aktualizacje co 2 tygodnie, coraz lepsze living story, a na horyzoncie dodatek. I to jaki! Żadna ze znanych mi gier mmorpg nigdy nie mogła się pochwalić dodatkiem na taką skale, oprócz nowej mechaniki rozgrywki, nowej klasy Revenant otrzymujemy to co tak naprawdę w serii gier Guild Wars było najfajniejsze czyli dwuklasowość i wojnę gildii. Niektórzy powiedzą, że w końcu. Chociaż ja się z tym nie zgodzę. Może nigdy nie było żadnego rankingu gildyjnego w którym można było konkurować to mimo wszystko WvWvW od początku dawało nam możliwość na zergowanie gildyjne, tym bardziej osoby, które uważają, że ta gra jest słaba zazwyczaj nawet nie posiadają konta. Parę miesięcy temu opisywaliśmy nasze postacie Necro oraz Rangera, dzisiaj opowiem wam o moim Warriorze.

Czym jest warrior w Guild Wars 2? Moim zdaniem jest to ,,człowiek orkiestra” pewnie dlatego, że praktycznie zawsze przez ponad 2 lata istnienia Guild Wars 2 można było nim zadać największą ilość obrażeń na sekundę ( DPS), dodatkowo zapewnia wzmocnienia dla drużyny (boons/buffy) prawie tak samo dobrze jak Guardian czy Elemantalista. Co najciekawsze Warrior w naszym ukochany mmorpgu jest postacią, która jako jedyna zawsze jest potrzebna bez różnicy czy idziemy na fraktale, podziemia czy po prostu farmimy. Zdecydowanie Warrior zapewnia najmniej stresującą rozgrywkę bo niestety gdy grałem moim Necro wyrzucanie z party było na porządku dziennym mimo iż zadawał on porównywalne obrażenia do świętej trójcy Gw2 (Warrior/Guardian/Elementalista)

Jeśli chodzi o WvWvW czy PvP to zdecydowanie Warrior jest moim ostatnim wyborem i zasadniczo grałem tam nim tylko do wbijania punktów osiągnięć. W porównaniu do Necro brakuje mi dużej ilości umiejętności, które pozwalają na kontrole tłumu ( Ccki ) tym bardziej, że Warrior na PvP posiada może 1 lub 2 godne uwagi buildy, które moim zdaniem nie zapewniają frajdy takiej jaką powinna dawać gra.

Jeśli chodzi o moje bronie to wiadomo duży miecz, dorobiłem się nawet Eternity. Dodatkowo jak już muszę iść na WvWvW to używam młota oraz krótkiego łuku. Jeśli chodzi o zbroje to mam dwa zestawy, berserker, do wszystkich instancji PVE oraz Soldier do WvWvW.

A tak aktualnie wygląda mój Warrior : Rai The Bonecraker

Warrior Rai the Bonecraker

Warrior Rai the Bonecraker


Mój dżentelmen nosi Ancestral Outfit pomalowany farbami : Celestial oraz Midnight Fire. W łapce Eternity, a u góry możecie zobaczyć go w zbroi, która chyba najbardziej pasuje do tej klasy. Rysunek oczywiście stworzony przez Kinge 🙂

Marek

Jeśli macie jakieś uwagi lub ciekawe pomysły to zapraszam do kontaktu przez nasz fanpage Blondynki Też Grają lub Instagram .

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *