Triss Merigold – Wiedźmin – Level 96

Tris
Saga Wiedźmin od lat zajmuje honorowe miejsce w mojej książkowej biblioteczce. Powodów jest masa, idealnie wkomponowana słowiańska kultura, masa czarnego humoru, ucinanie łbów i piękne kobiety. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Brunetki, blondynki, korpulentne czy takie obdarzone wyjątkowym ,,urokiem” osobistym. Ale dla mnie szczególnie ważne są 3 : Yennefer zmysłowa bogini, która przez lata była moją ulubioną żeńską postacią. Ciri – słodka, skrzywdzona przez życie dziewczynka, która samym swoim istnieniem zmienia świat i ludzi w okół siebie na lepszy. I Triss Merigold, odważna, zabawna, lekko chłopięca, ruda czarodziejka, szara myszka, która tak naprawdę jest jedną z najważniejszych postaci stworzonej przez Sapkowskiego.

Od razu muszę zaznaczyć, że nie będę opowiadał wam książek, musicie przeczytać je sami, jestem pewien, że jeden weekend wam wystarczy aby poznać całą historię stworzoną przez Sapkowskiego. Pisząc o Triss Merigold nie mogę też skupiać się na grze, bo zasadniczo wiele jeszcze przede mną, a spotkałem tą piękną rudowłosą tylko kilka razy, a już zdążyła mnie pocałować, a chwilę później mimo gorących uczuć jakimi ją obdarzyłem – uciec ode mnie.

W dzisiejszym wpisie chciałbym się skupić na naszym akcie, który ostatnio stworzyła Kinga. Triss Merigold wygląda na nim wyjątkowo okazale. Prawda ? Nie znamy dokładnej budowy ciała, a tym bardziej wymiarów Triss Merigold, dlatego tworząc ten rysunek musieliśmy się skupić na jej wyglądzie przedstawionym nam w Wiedźminie 3: Dziki Gon ( szczególnie gdy była w sukni balowej 😀 ) oraz własnych preferencjach. I tak powstał zarys, drobnej, niezwykle pięknej rudowłosej. Akt tak naprawdę nie posiadający niczego co w dzisiejszych czasach nie powinno być pokazywane. No fakt jej krągłe pośladki nie są niczym zasłonięte ale szczerze wątpię, żeby w czasach Gangu Albanii coś takiego mogłoby gorszyć młodzież. Tym bardziej, przecież, że każdy ma ,,dupę”

Kształtując jej sylwetkę nie mogliśmy też przesadzić. W czasach Wiedźmina raczej żadna niewiasta nie chciała mieć pupy jak JLo, nie robiła przysiadów, czy innych wymyślnych ćwiczeń w celu powiększenia tyłka, dlatego też nasza Triss Merigold jest filigranowa i delikatna, tak też wg. mnie wyglądałaby w książce.
Triss Merigold Blondynki Też Grają

Marek

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebyśmy coś konkretnego stworzyli napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage

11 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *