Tera Online, Dark Elin – Level 7

29. Reaper z Tery

Tera Online produkcji Bluehole Studio jest bardzo piękną grą. Najbardziej podobają mi się postaci, ich ruchy, wygląd i armory. Świat różni się od Guild Wars 2. Posiada więcej pustych przestrzeni zapełnionych tylko mobkami. Są różne rodzaje potworów, najlepsze są BAMy. Te Big Ass Monsters zostały stworzone z myślą o graczach grających w drużynie, czyli coś w rodzaju mini Bossa. Od dawna się tak nie robi, bo największa satysfakcja jest w tedy gdy w pojedynkę zdoła się go zabić, mając przy tym pełen pasek życia, bez użycia potiona czy bandaża.

Pierwszy raz poszłam na nie mając 20 lvl. Byłam bardzo zadowolona z efektu i muszę przyznać, że te potwory to największa zaleta tej gdy, ta możliwość podwyższania sobie porzeczki i bycia bezbłędnym. Grałam w tedy Slayerem. Ta postać jest nosi zbroję medium i ma dużą odporność na obrażenia, a jego kombo może zaboleć .
Niestety nie każda postać może zadać mocne ataki.
W Terze jest podział klas na różne zadania. Można być postacią tankującą, która bierze na siebie agro ( najlepszy w tym jest Lancer). Istnieje również klasa lecząca, w tym przypadku najbardziej lubiany na dungeony jest Priest. Minus jego jest taki że bardzo dużo czasu zajmuje levelowanie.
Bardzo ciężko jest znaleźć coś dla siebie i czerpać radość z gry. Wypróbowałam już Berserkera, Warriora, Sorcerera, Slayera i Dark Elin. Ta ostatnia jest moim zdaniem najlepsza, Slayer również zdał egzamin.
Nie wszystko można mieć jednak od razu. Dark Elin to najnowsza postać i żeby ją zdobyć trzeba wylevelować dowolną klasę do 40 lvl. Gdy się to osiągnie kreator Elin jest odblokowany i dostaję się ją od razu na 50lvl. W takiej sytuacji należy przejść przez obowiązkowe questy, które trwają ąż do 60 lvl.
Mając 60 lvl zaczyna się cała zabawa z Terą. Dark Elin jest wręcz zachwycająca, jej skile są naprawdę efektowne, zachowane w mrocznym, gotyckim klimacie. Właśnie to mnie ujęło w niej najbardziej – połączenie demonicznej aury z słodką małą dziewczynką.

Jak zawsze zapraszam do komentowania jak i odwiedzin mojego fanpage’u

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *