Tahm Kench z League of Legends – Level 95

 
Tahm Kench z League of Legends
Jeszcze zanim pojawił się w grze to już wiedziałam, że jest on świetnym materiałem na rysunek. Tahm Kench jest rzecznym demonem i najnowszym championem w grze League of Legends typu supp/tank.

 

 

Postać Tahm Kench’a przypomina połączenie suma z tłuściutką żabką. Moim zdaniem jest bardzo uroczy, dlatego motyw do niego nie wybrałam super epicki, ani poważny, tylko zabawny. W moim rysunku główne chodzi o humor, a pomysł w większej mierze jest Marka, który powiedział mi kiedy jeszcze wisiałam nad pustą kartką ” a co by było, gdyby rybowata żaba poszła na ryby?” I to był strzał w dziesiątkę! Od razu przyszła mi wizja złowionej Nami. W cale to nie jest insynuacja, że jest gorszym supportem, choć przyznam, że ta syrenka jest naprawdę dla dobrych graczy, bo ja sobie z nią nie radzę.

 

Co do rysunku, był to mój drugi raz kiedy użyłam kredek Prismacolor. Wcześniej narysowałam Dragon Balla, który nie był strasznie skomplikowany. W Tahm Kench postawiłam na realizm, zwłaszcza w krajobrazie. Przyznam, że tymi kredkami rysuje się cudownie. Tak bardzo wczułam się w kolory, że z oporem wracam do ołówka. Pierwsza genialna rzecz to blender, który wydobywa jak największe nasycenie barw oraz rozciera kredki, dzięki czemu rysunek jest gładki i nie posada grudek. Kolejna sprawa to biała kredka, którą również można użyć do wygładzenia i daje mętny odcień. Do wyrazistych konturów używam kolorowych pisaków z Prismacolor.

 

Sam champion niedawno wszedł do rotacji i od razu musiałam go wypróbować. W ten sposób zakończyłam moją długą rozłąkę z League of Legends i wróciłam do gry. Lubię grać Apekami i supportami, a Tahm Kench ma wszystko to czego potrzebuję i do tego jest tankiem ( zbawienne E dla słabego gracza takiego jak ja ). Niestety nie udało mi się pożreć żadnego przeciwnika :(, dlatego zagram nim jeszcze raz to może mi się uda. Tylko o co chodzi z tym R? Nie wiem, albo jestem cienka, albo z tym czymś jest coś nie tak. Udało mi się teleportować, ale to trwa za długo i nie można tego użyć jako ucieczki! Tak mało mu brakuje do idealnego championa, ale i tak jest spoko. Ja budowałam go w Tanka, dzięki temu czułam się odważniejsza na linii xD.
Tahm Kench skills
 

Tahm Kench choć nazywany demonem to ma bardzo uroczy design i miło było go rysować w własnej niepowtarzalnej wersji.

 

Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym coś konkretnego narysowała napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *