Sylvanas Windrunner z Wowa – Level 70

38. Sylvana
Sylvanas jest kolejną postacią, którą Kinga narysowała w stylu Pinup, pasuje to do niej, mega sexowna, mega zabójcza, wyjątkowa postać z World of Warcraft, która odegrała niesamowitą rolę w historii wowa.

Jak zwykle jeśli chodzi o Wowa każda z postaci mimo wielkich osiągnięć najczęściej mają niesamowicie mroczną i bardzo smutną historie tak samo było z tą Elfką. Jej życie przerwał rycerz śmierci Arthas. Brutalnie zabił a następnie wskrzesił Sylvanas, była przez bardzo długi czas marionetką tego niegdyś dobrego bohatera. Jej wolną wole uratowało dopiero trzęsienie ziemi, wtedy poprzysięgła zemstę na królu Liszu, stworzyła rebelie, a siebie proklamowała jako królową Opuszczonych.

Przez to, że stała się całkiem inną istotą, niesklasyfikowanym gatunkiem, wyjątkowo mrocznym i nie przewidywalnym, nie mogła się zjednoczyć z Przymierzem, za to Horda przyjeła ją z otwartymi rękoma. Walcząc po ich stronie pomogła zniszczyć plagę jak i stłamsić Szkarłatną Krucjatę prowadzoną przez Starszego Krzyżowca Saidan Dathrohan (obecnie, jego ciało opanowane jest przez Balnazzara), Wysokiego Lorda Taelan Fordring oraz Wysokiego Generała Abbendis

Mimo niesamowitych osiągnięć Sylvanas nigdy nie przestała doskonalić swych umiejętności we władaniu Łukiem, dzięki czemu uważana jest za najlepszą łuczniczkę Azeroth, a dodatkowo dzięki opanowania magii demonów posiada niektóre cechy necromantki dlatego przyzywa szkielety i wysysa życie co sprawia, że każdy chciałby posiadać taką samowystarczalną postać w każdym mmorpg, osobiście brakuje mi tego wysysania życia w Diablo 3 przy Demon Hunterze szczególnie byłoby to przydatne ponieważ od teraz przez nerf dla wieżyczek walczymy prawie w zwarciu.

Patrząc na świat Wowa, wszystkie stworzone komiksy czy napisane novele, można stwierdzić, że Sylvanas jedną z najbardziej popularnych postaci w uniwersum. Jest masa zmianek o niej, występowała w każdym dodatku do Wowa najwięcej oczywiście we Wrath of The Lich King ale jak mogło być by inaczej, sam bym starał się za wszelką cenę zemścić się na osobie, która zniszczyła mi życie.
Jak może wiecie już można zakupić founder packi do Heroes of The Storm więc mimo wszystko będziemy mogli zagrać tym niesamowitym championem sądzę, że warto chociaż sam poczekam na normalną premierę tego moba.

To tyle na dzisiaj, pamiętajcie jak zwykle czekamy na wasze propozycje, na pewno rozważymy każdy pomysł na nowy artykuł, a Kinga z radością narysuje wszystko związane z grami w które gramy 🙂

Marek

Aby się z nami skontaktować piszcie tutaj w komentarzu lub odwiedzajcie nasz fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *