Super Bohaterzy – Level 45

Wojciech Włodarczyk

Super Bohaterzy są wśród nas


W dzisiejszym wpisie chciałabym zaprezentować moje dwa nowe rysunki będące kompletnie nowym moim własnym designem – Super Bohaterzy. Wcześniej rzadko rysowałam z głowy, bardziej wzorowałam się już na istniejących postaciach z gier. Przez cały ten czas szukaliśmy wraz z Markiem całkiem nowego i oryginalnego stylu i pomysłu na to co mogłoby charakteryzować moje rysunki. Interesuje się wieloma rzeczami i ciężko mi jest ograniczyć się do jednej dziedziny i właściwie nie mam takiego zamiaru. Chcę tworzyć i się rozwijać.
Muszę przyznać, że z stylem jest jak z miłością, nie warto jej szukać, tylko czekać, aż sama przyjdzie. Tak właśnie było ze mną.

Zaczęło się od PGA w dziale Fantasy i Hobby. Zobaczyłam wystawę komiksów Marvela i te rysunki, kreski i dynamika wręcz mnie olśniły, ale nie od razu dotarło do mnie, że to jest coś co mogę tworzyć sama. To stało się dzięki naszym Polskim mistrzom świata w siatkówce.

Super Bohater - Karol Kłos

Super Bohater – Karol Kłos


Pierwszy był Karol Kłos, który rzucił hasło: ” Zawsze marzyłem, żeby zostać super bohaterem”. Bardzo spodobała mi się jego postawa i wiedziałam, że dał genialny pomysł na coś nowego. Pierwszy rysunek zielonej latarni może nie był strzałem w dziesiątkę, ale powoli zmierzałam do czegoś własnego. Rozmawiając z Karolem doszliśmy do wniosku, że stworzymy nową postać z takimi atrybutami, które charakteryzują jego osobę. Pół bohater, pół siatkarz pomysł Marka doskonale się sprawdził i szybko go wraz z Karolem podchwyciliśmy w rysunku zamieściłam dodatkowo numer z koszulki, piłkę kolczastą i skrzydło, które kojarzy się z logiem Karola. Te elementy stworzyły Super Kłosa! Byłam bardzo zadowolona, że w końcu zrobiłam coś ciekawego, a nie kolejny portret, który ma być kopią zdjęcia. Po takim projekcie wiedziałam, że chcę tworzyć właśnie takie prace.

Bardzo ucieszył mnie fakt, że na Kłosie się nie skończyło. Kolejną osobą jest Wojciech Włodarczyk, kolega Kłosa, kolejny siatkarz :). Już było wiadomo jak będzie to wyglądało i wszystkie szczegóły uzgodnił Marek kiedy ja siedziałam nad kartką. Styl jest ten sam, ale jest to kompletnie inny bohater, tak aby Wojtek też miał coś swojego oryginalnego i nie stał się przypadkiem podróbką Karola. Jak widać na rysunku powyżej stał się ,,Robo Włodarczyk”
(oczywiście nazwa jeszcze jest w fazie testów xD). Pół siatkarz, pół robot, a jego piłką jest Saturn, oczywiście nie zapomniałam również o jego numerze 12. Właśnie w taki sposób powstali nowi Super Bohaterzy

Bardzo cieszę się z tej współpracy i mam nadzieję, że będę mieć więcej takich interesujących zleceń!

Pracujemy nad kolejnymi projektami, tym razem pod mój ołówek trafił Sawardega. Szczegóły omówione, stworzyliśmy z Markiem pełny obraz tego jak ten rysunek ma wyglądać i już niedługo Wy również będziecie mogli się przekonać 😉

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym coś konkretnego narysowała napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage.

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] że wiele prac tego typu pozwala na spełnienie marzeń, tak przecież było gdy wykonaliśmy projekt Super Bohatera dla Karola Kłosa, On zawsze chciał zostać postacią z komiksu władającą super mocami. Stworzenie Bayonetty z […]

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *