Game Start – Level 1

Mmorpg Games

Interesowałam się rysunkiem odkąd tylko pamiętam, od dziecięcych bazgrołów na meblach, aż do teraz.
Po drodze zainteresowałam się grami głównie Mmorpg, zahaczyłam też o strategie.
Aktualnie skupiam się nad Guild Wars 2 Arena Netu, Diablo 3 Blizzarda, League Of Legends Riotu, Blade&Soul Ncsoftu, Tera Online Bluehole Studio oraz Dota 2 Valve Corporation. Z utęsknieniem czekam również na Black Desert Pearl Abyss.
Gry mnie fascynują i dają mi inspirację. Rysowanie postaci z gier zaczęłam w raz z konkursem organizowanym przez fanpage Guild wars 2. Rysowałam dużo, ale tylko do szuflady, a teraz postanowiłam podzielić się moją twórczością z szerszą publiką.

Niestety w niektóre gry można zagrać tylko na prywatnych serwerach lub z bardzo dużym pingiem, a mowa o Blade&Soul. Mimo to gra zachwyca pod każdym względem, szczególnie kreator postaci nie posiadający żadnych ograniczeń.

Kolejny tytuł, który może dorównać graficznie Blade&Soul jest Tera Online, łatwiej dostępna, darmowa. Jedyny minus jest taki, że prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero na 60 lvl.

Jak dla mnie ze wszystkich koreańskich gier najlepiej prezentuje się Black Desert, piękny rozbudowany sadboxowy Mmorpg, który ma wyjść już w 2 połowie 2015r.

Nie odmówiłabym sobie codziennego meczu w Lola, chociaż nie zawsze mi dobrze idzie, a moja farma woła o pomstę do nieba xD

Dota 2 to twardy orzech do zgryzienia, ale postacie są na tyle interesujące, że z przyjemnością przenoszę je na papier.

Guild wars 2 jest moim zdaniem jest najlepszym mmorpg. Świetnie oddaje nastój poprzednika Guild Wars, ma genialny system walki, a ciągłe aktualizacje nie pozwalają się nudzić. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Guild wars 2 został tak skonstruowany, aby dostarczyć odpowiednią dozę rozrywki dla casuali jak i hardkorowców, a dzięki Black Lion trading Post początkujący maklerzy będą mogli poczuć się jak Wilk z Wall Street.

Będę starała się aktualizować stronę jak najczęściej, mam nadzieję, że wam się spodoba. Zapraszam do komentowania oraz do odwiedzania Fanpage na Facebooku

1 reply
 1. best coc hack
  best coc hack says:

  The plan of the base is very important as the game can be won or lost depending on the placement of the buildings, defense structures and the units.
  And upgrade the Sawmill as often as possible, spend gold coins to clear
  the trees on the island for extra wood and attack other islands to
  get some. Her younger son, a student at the school’s Streeterville Campus, was invited to join a team called „Jew Incinerator” on the game app Clash of
  Clans.

  Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *