Starcraft 2 – Królowa ostrzy – Level 31

StarCraft 2 - Królowa Ostrzy

StarCraft 2 – Królowa Ostrzy


StarCraft 2 może nie jet typem moich ,,must to play” gier ale przez niesamowity design postaci posiadam swoją kopię, dlatego też narysowałam dziś Sare Kerrigan jako Królową Ostrzy.

Sarah Louise Kerrigan była kiedyś człowiekiem o niezwykłych zdolnościach psionicznych. Była zawsze odważna i inteligentna. Jej wyostrzone zmysły taktyczne były zabójcze, umiejętności w walce wręcz oraz umiejętność użycia broni palnej pozwoliły na szybkie wybicie się w szeregach konfederackich duchów.

Jej umiejętności ukazały się już w dzieciństwie kiedy w napadzie gniewu wywołała u swojej matki wylew krwi do mózgu. Po ujawnieniu swych mocy została wciągnięta do nowo powstałego programu szkolenia duchów. Stała się Duchem nr 24601 i niepowstrzymaną zabójczynią konfederackiego rządu.

Kerrigan

Zabójstwo senatora Angusa Mengska całkowicie odmieniło jej życie. Początkowo syn senatora chciał zemścić się na dziewczynie, lecz zamiast tego użył jej jako broni wykorzystując swoje zdolności w zakresie manipulacji genetycznej i skierował jej gniew na Konfederację, która ją wykorzystała. W ten sposób Kerrigan i Mengsk zostali sprzymierzeńcami.

W trakcie misji poznali Jima Raynora, byłego szeryfa Konfederacji, z którym się zaprzyjaźnili. Na Tarsonis została podjęta decyzja o okrutnym planie Arcturusa, który chciał wykorzystać moc psioniczną do pokonania zergów. Oznaczało to śmierć wszystkich na Tarsonis. Sarah nie chciała tego robić lecz przez lojalność zaczęła wykonywać misję ochrony skupisk ulów przed nowym wrogiem. To była idealna sytuacja dla Mengska, który pozostawił Kerrigan na pewną śmierć, dokonując zemsty. Jednak nie wiedział , że własnie udało mu się uzbroić zergi do walki przeciwko sobie samemu.

Zergowa Nadświadomość wyczuła budzące grozę moce psioniczne Kerrigan i zapragnęła włączyć je do arsenału Roju. Wykorzystując całą ewolucyjną potęgę swych zdolności w zakresie manipulacji genetycznej, Nadświadomość przekształciła Kerrigan w niepokonaną hybrydę, doskonałe połączenie psioniki i biologicznej morderczości: narodziła się Królowa Ostrzy.

Zachowano w pewnym stopni jej wolną wolę by nie stracić intelektu i strategicznego zmysłu Kerrigan. Dzięki temu zdominowała swoich cerebratów i przejęła kontrolę nad Rojem.
W tym momencie Sarah nie wygląda już jak człowiek, a jej potęga jest tak wielka że w jej rękach leży niepewną przyszłość zergów w Starcraft 2

A tutaj ciągle młody cinematic z StarCrafta 2

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym narysowała coś konkretnego napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez mój fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *