Shyvana z League of Legends – Level 79

Zawszę lubiłam potwory. Od dziecka podziwiałam wizerunek Obcego, czy Predatora. Ta miłość do dziwactw nie maleje, a wręcz popycha mnie w stronę nieograniczonej weny do moich własnych prac. Moją kolejną bohaterką jest Shyvana z League of Legends.

Shyvana nie jest typem brzydkiej maszkary, a raczej pięknej, silnej kobiety, której główną zdolnością jest zamiana w groźną bestię, czyli smoka. W grze jest przedstawiona jako siny champion, potrafiący znieść mocne ataki przeciwnika. Włada żywiołem ognia i jej przemiana w ulti daje możliwości na zmianę skili co daje wiele radości dla gracza. Osobiście nie lubię grać na TOP ‚ie, ale ta dziewczyna ma coś w sobie, że nie boję się grać solo. Budując życie jest praktycznie nie do zdarcia, a jej ataki są cudowne. Jeden strzelający, który nie raz przydaję się gdy przeciwnik jest daleko i stara się uciec z małą ilością życia. Czasami kiedy atakuje nas wielu wrogów, mówi się „to już jest koniec”, ale nie w przypadku Shyvany! W, czyli wypalenie jest w takiej sytuacji bardzo przydatne, gdyż otaczający ją ogień zadaje obrażenia dla wszystkich przeciwników, którzy chcą dopaść Shyvane. Ale najpiękniejsze i tak jest ulti – zamiana w smoka. Jest one przydatne, gdy chcemy doskoczyć do przeciwnika, lub od niego uciec. Shyvana to naprawdę niezwykła postać, a do tego jej wygląd natchnął mnie do stworzenia portretu, który ukazuje jej dwie natury.

Samą pracę wykonałam na formacie A4 korzystając początkowo z ołówka KOH-I-NOOR B, a dokończyłam czarnym tuszem. Na koniec podkreśliłam jej smocze oczy akwarelowymi kredkami faber castell w kolorze żółtym, beżowym i brązowym. Całość zajęła mi około 3h.

A tak wyglądał szkic początkowy:

Szkic

Szkic

Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym coś konkretnego narysowała napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage

6 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *