Samsung White MŚ 2014 LOLa – Level 20

Mam nadzieję, że tak jak ja oglądaliście mecz finałowy Mistrzostw Świata League of Legends sezonu IV. To było niesamowite widowisko, które można było obejrzeć po raz pierwszy w Polskiej telewizji na kanale Polsat Viasat Explorer.

Finał trwał ponad 3 godziny. Po 4 genialnych rundach został wyłoniony zwycięzca czyli Samsung White. Pierwsze 2 rundy należały całkowicie do tego zespołu, Samsung White dosłownie zniszczył Star Horn Royal Club. Desperacja SHRu pozwoliła im na wygranie 3 rundy. Nie złamało to zapału Samsung White, Ci genialni summonerzy pokazali na co ich stać w 4 rundzie. Byli nie do powstrzymania wygrali z wynikiem 19 do 5 z olbrzymią różnicą w farmie wynoszącą aż 16 tysięcy złota. Ja w nich wierzyłam od początku , nie wszyscy zdecydowali się im zaufać co pokazuje poniższy screen :

Samsung white vs Star Horn Royal Club

Samsung white vs Star Horn Royal Club

Mam nadzieje, że to dopiero początek i Polska telewizja zrezygnuje z wielu edukacyjnych programów takich jak : Dlaczego Ja, Dlaczego My, Dlaczego Wy, Doktorzy, Pielęgniarki itd. na rzecz ciekawszej rozgrywki jaką jest E-Sport i szeroki świat gamingowy.
Jeszcze raz gratulacje dla Samsung White 🙂

Zapraszam do komentowania, odwiedzajcie również Blondynki Też Grają 🙂

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *