Rysujemy Gangsterów – GTA V

Po woli rozkręcamy kanał na youtube Blondynki Też Grają. Nasz drugi odcinek jest o GTA 5.

Tym razem gameplay należał do mnie, a Marek w tym czasie testował nową grę, która powstała z myślą o anime One Piece – ale o tym już za tydzień.

Co prawda nie gram tak strasznie często w GTA, ponieważ mam sporo projektów w planach, ale z pewnością mam z tym więcej do czynienia niż Marek. On woli bardziej strategiczne gry, za to dla mnie odkrywanie historii gangsterów jest wyjątkowo interesujące.

A jeśli mowa o gangsterach to poniżej mój skończony rysunek, a na nim Trevor, Franklin i Michael.

Rysujemy Gangsterów - GTA V

Moja przygoda z tą grą rozpoczęła się gdy wyszła część 3. Grand Theft Auto III było w tedy świetnym oderwaniem się od simsów xD. Nie za bardzo umiałam w tedy jeździć … choć po filmiku na YT nie można zbytnio wywnioskować, że coś się zmieniło od tamtej pory. Ciekawe były również postaci, np. babcia z bazuką. Nie robiłam w tedy misji, moim celem było znalezienie ciekawej bryki i pewnie ją zdemolować, bo więcej opcji to nie miałam.

A o to niespełnione marzenie ^^

DiabloStallion GTA3

Dziś wolę sto razy bardziej odkrywać historię, jednak do youtube stworzyłam materiał o modach, więc mam nadzieje, że spodoba wam się ten pomysł i zajrzycie na nasz kanał. link

O rysunku nie będę się rozwodzić, ponieważ wszystko widać w video, oczywiście jeśli są pewne niejasności to zapraszam do komentowania, na pewno otrzymacie od nas wyczerpującą odpowiedź.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o modach to powiem tyle, że jest to niezły ubaw, a do przetestowania jest ich o wiele, wiele więcej. Ja nagrałam tylko te co mnie interesowały. A wy macie jakieś swoje doświadczenia z modami? Co w ogóle o nich sądzicie?

Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym coś konkretnego narysowała napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage

12 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *