Riven z League of Legends– Level 69


Do tej pory wszystkie moje postacie z League of Legends były wręcz kopią oryginalnych grafik z gry. Gdy zaczęłam przygodę z kredkami moje prace coraz bardziej przestawały być „moje”. Postanowiłam, że zacznę tworzyć własne wizje, a nie czyjeś. Pierwszą eksperymentalną postacią z tej gry jest Riven.

W Riven nie zmieniłam tylko pozycji, ale nadałam jej nowy styl. Inspirowałam się skórką, którą wręcz uwielbiam- Battle Bunny Riven. Ten strój zawsze kojarzy mi się z Pin-up, dlatego też postanowiłam, że cały mój rysunek będzie zachowany w tym stylu. Użyłam do niego ołówków HB i B5, a usta podkreśliłam czerwoną kredką ( tak jak to na Pin-up girl przystało ). Całość zajęła mi około 3h.

Szczerze mówiąc, rzadko gram Riven, ponieważ staram się unikać postaci atakujące z bliska, ale ona ma w sobie to coś. Jeśli zbuduje się pełen build i odpowiednio zastosuje się kombo, Riven potrafi być prawie jak niezniszczalny terminator. To właśnie dlatego jest tak często wybierana wśród graczy, nie przez wygląd, ale za to że ta dziewczyna po prostu wymiata! Jest to postać typu AD – Jungla lub TOP ). Włada ogromnym mieczem z runami z czarnego kamienia, zaklętego magią Noxusu.

Skille:
Riven.Połamane Skrzydła Połamane Skrzydła
Riven.Wybuch Ki Wybuch Ki
Riven.Ostrze Wygnańca Ostrze Wygnańca
Riven.Cięcie Wiatru Cięcia Wiatru

Muszę przyznać, że już pierwsza gra była bardzo zadowalająca. Nawet jeśli ktoś nie radzi sobie w grze to wybierając Riven nie będzie przynajmniej feederem. Ma 2 skille, które umożliwiają jej ucieczkę W i E. Pierwszy to stun, dzięki któremu może sparaliżować przeciwnika, a E daje doskok ( lub w ciężkiej sytuacji szybką ucieczkę ) + do tego barierę.

Na koniec mała ciekawostka cytatu Riven:

Prowokacja: „Nawet złamane ostrze poradzi sobie z takimi jak ty.” jest odniesieniem do postaci Ichigo Kurosaki z anime Bleach, gdzie w trakcie walki z Grand Fisherem wypowiada takie słowa: „By pobić takiego nieudacznika jak ty, tępe ostrze w zupełności wystarczy!”
Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym coś konkretnego narysowała napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *