Rek’Sai z League of Legends -Level 54

Rek'Sai z League of Legends

Rek’Sai z League of Legends

Jak już każdy zapewne wie, wyszła nowa postać w grze League of Legends – Rek’Sai. Powyżej stworzyłam wizerunek tego championa w zupełnie innej wersji niż do tych czas. Jest to moja pierwsza postać z gry rysowana nie ołówkiem, a kredkami.

Od niedawna zaczęłam eksperymentować z kolorami. Zaczęło się od zleceń. Jednym z nich była postać całkowicie mojego autorstwa do okładki „Podsumowanie Tygodnia” dla polskiej strony mmo.

Okładka "Podsumowanie tygodnia" ze strony www.mmorpg.org.pl

Okładka „Podsumowanie tygodnia” ze strony www.mmorpg.org.pl

Muszę przyznać, że pierwsze próby mile mnie zaskoczyły. Nie jestem pewna co do poprawności mojej techniki, ale kreski traktuję tak jak ołówek. Czasem mieszam ze sobą kolory tak jak w farbach i często korzystam z czerni, która daje niesamowity kontrast. Kolory Rek’Sai bardzo mnie ujęły, a zwłaszcza ich prostota. Na pierwszy rzut oka widać fiolet i niebieski. Uważam, że całe piękno tej postaci tkwi bardziej w kolorach niż w kształtach, które zlały się z tłem.

Rek’Sai zaskakuje już od samego początku gry. Jest to wspaniały Jungler. Bardzo ciężko jest jednak ją opanować, ale po ogarnięciu wszystkich skilli ( a zwłaszcza combo ) można nieźle wymiatać. Osobiście było mi ciężko, gdyż gustuje w zadawaniu obrażeń na odległość. Rek’Sai na szczęście posiada parę strzelających ataków co bardzo mnie ucieszyło i pozwoliło na pozytywne ocenienie tej postaci. Choć i tak nic nie przebije jej najbardziej charakterystycznej broni, a mianowicie – W : Zanurzenie i Wynurzenie. Skill ten ma jedną wadę – mały zasięg widzenia. Używając go można szybciej się przemieszczać, przenikać przez ściany i atakować na odległość – co oczywiście sama preferuję.

Bardzo zainteresowało mnie w Rek’Sai ulti. Jest poprostu niesamowite i przydatne. Za pomocą R można dostać się do każdego tunelu, który wcześniej się postawiło, a co za tym idzie, można przebiec z jednego końca mapy na drugi.

Pozostałe skille to Q: Gniew Królowej – Drapieżnica ( zadając 3 ataki do okoła) i E: Ukąszenie Furii.

Rek'Sai z League of Legends

Rek’Sai z League of Legends

Sama postać z animacji przypomina mi troszkę przemianę w rozwścieczonego Gnara, a kształty są bardzo podobe do cho’gath, ale w ogóle mi to nie przeszkadza, gdyż skille są bardzo interesujące.

Poniżej druga skórka Rek’Sai Eternum.

Rek'Sai Eternum

Rek’Sai Eternum

Początkowo było ciężko, zwłaszcza gdyż uwielbiam APki, ale mimo to uważam, że Rek’Sai jest jednym z najlepszych Junglerów w League of Legends.

Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żeby Kinga narysowała coś konkretnego napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *