Ranger z Guild Wars 2 – Level 15

24. Eir Stelgakin Guild Wars 2
Ranger to moja druga 80-ka, a zarazem ulubiona postać w Guild Wars 2. Nosi medium armor, dzięki czemu posiada dość dużą wytrzymałość na obrażenia, lecz to nie zbroja sprawia, że Ranger długo żyje, tylko przez pomoc jego wiernego druha. Pet jest niesamowicie przydatny w ciężkich sytuacjach np. przy walce z dużą ilością potworòw. Pet również posiada skille, statystyki i traity na drzewkach Rangera. Ranger ma pełną władzę nad zwierzakiem, może go przywołać, urzyć jednego ze skilli zwierzaka, rozkazać mu atak na konkretnego potwora, a nawet zmieniać mu poziom agresji. Początkowo można mieć tylko jednego peta, lecz z czasem odkrywania mapy i oswajania napotkanych, łagodnych zwierząt, można zebrać całą kolekcję. Każdy z nich posiada różne umiejętności, dlatego ciężko jest powiedzieć, który jest najlepszy. Osobiście uwielbiam mojego nie zniszczalnego niedzwiedzia. Ten pet jest tankiem, dlatego też lubię trzymać się na odległość i atakować z łuku.

Jak każda postać w Gw2 posiada różne komplety broni ze sobą. Dawniej ulubieńcem był róg z mieczem. Po patchu do łask wrócił długi łuk, a Ranger od początku Guild Wars 2 jest w końcu OP. Jak zwykle w Meta buildach dominują statystyki Berserkera, sigile dodające 10% dmg ( można wybrać konkretnie pod dungeon lub jeśli chcecie zaoszczędzić i chodzicie tylko na nocne dungeony : COE, COF, ARAH sigil of night). Jeśli chodzi o runy to teraz w Meta są Runes of Strenght ale komplet kosztuje około 100g więc jest to dosyć drogi interes, jeśli chcecie trochę zaoszczędzić można używać Rune of Hoelbrak. Jeśli użyjecie runes of scholar stracicie około 10% dps.

Traity :
6 Marksmanship. I, VII, XI
5 Skirmishing. I, V.
3 Nature Magic. IV

Oraz potrzebne skille :
Healing Spring
Troll Ungeunt
Heal as One
Quickening Zephyr
Signet of the Wild
Sic ‚Em
Rampage as One
Frost Spirit w końcu go naprawili i poprawnie dodaje bonusy

Mimo wszystko największy dps średnio zbuffowanego Rangera pochodzi ze sworda więc musicie koniecznie nauczyć się rotacji połączonej z unikiem. Ale jeśli ktoś chce używać tylko Longbow’a to jest to też dobra opcja pod warunkiem, że zapamiętacie rotacje(Barrage potem Rapid Shot i zamiana na Sworda) oraz nie będziecie używać niedźwiedzia , a zamiast niego Wilka lub Moa. Oczywiście wszystko zależy od stylu gry , a dla mnie casuala gdy nie ginę i gdy nie rozrzucam mobków po mapie niedźwiedź mimo wszystko jest idealny.

A tak wygląda moja śliczna postać

Guild wars 2

Mój Ranger – Ladyredwine

Zapraszam do komentowania, odwiedzajcie również Blondynki Też Grają 🙂

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *