My progress 2009 – 2014 – Level 5

BloodRayne i Lara Croft z Tomb Rider'a

BloodRayne i Lara Croft z Tomb Rider’a


Przeglądając, różne blogi poświęcone rysunkowi jak również facebooka zauważyłam, że wielu bloggerów zamieszcza jeden konkretny wpis, a mianowicie ,,My progress” idąc za ciosem, również wam pokaże jak zmieniły się moje umiejętności na przestrzeni lat. Przedstawię to na przykładzie 2 prac.

Pierwszą z nich jest BloodRayne z 2009 roku i jak widać po tym rysunku ,,nie od razu Rzym zbudowano”.
Drugą pracą jest portret Lary Croft z najnowszej odsłony Tomb Rider’a, rysunek powstał z wersji gry na PC ( wiadomo lepsze tekstury itp. 😛 ).
Patrząc na Rayne rysunek wydaje się dla mnie wyjątkowo zabawny, ale w tamtym okresie czasu było to moje jedno z nielicznych ,,arcydzieł”. Rysunek ten powstał za namową kolegi. Jak widać chodziło mu tylko o jedno (zboczuszek :P), ale dzięki niemu 2009 rok był kluczowy w mojej ,,karierze”. To była pierwsza postać z gry jaką kiedykolwiek narysowałam. Można powiedzieć, że od niej wszystko się zaczęło. No ale oczywiście kolegę należy winić za gust.
Teraz mamy 2014 rok studio Crystal Dynamics tworzy najlepszą Larę w historii serii gier Tomb Raider, recenzenci oceniają ją na same 9 i 10, ja też doceniłam nowego Tomb Raider’a uwieczniając Larę na papierze. Nakład pracy opłacił się jest ona jedną z moich najlepszych prac jakie powstały od dziesięciolecia mojego progressu.
No ale jak wiadomo, minie parę lat więc również i ten rysunek będzie budził we mnie szok i zdumienie, będę zastanawiała się jak mogła tak kiepsko rysować. Mam nadzieję, że tak będzie bo każdy kto ma jakąś pasję chce być w niej coraz lepszy/a. Postęp w dziedzinie rysunku jak i w każdej innej dziedzinie jest najważniejszy. Nigdy nie dojdę do etapu w którym chciałabym zatrzymać swój progress. Moje życie kręci się wokół sztuki i chcę do końca życia się w niej rozwijać.

Jak można zauważyć nie tylko Ja ale również Lara miała swój własny progress
tomb_raider_collage_by_hdgymnastics-d376ho2

Jak zawsze zapraszam do komentowania jak i odwiedzin mojego fanpage’u

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *