Pokemon Go – Jak rysować Pokemony!

Pokemon Go Blondynki Też Grają

Kochamy Pokemony już od ponad 20 lat, ale tak naprawdę dopiero 6 Lipca 2016 roku miłość do nich osiągnęła apogeum! Jeszcze nigdy żadna gra z serii stworzonej przez Nintendo nie zdobyła takiej popularności! Pokemon Go to gra, która z pewnością zapisze się na kartach historii!

Wszystko zaczęło się od pomysłu firmy Niantic – twórców gry Ingress, działającej praktycznie w identyczny sposób jak aktualne Pokemon Go, każda z nich to tak naprawdę nakładka graficzną nałożona na Google Maps. Niantic stworzyła prosty interfejs i dzięki licencji na Pokemony spełniła marzenia milionów fanów tych cudownych stworzeń. Już od 13 dni każdy z nas ma możliwość zostania trenerem Pokemon, pomijając parę problemów z dostępem, źle rozplanowanym spawnem Pokemonów w miastach/wioskach i niestabilnością serwerów premierę 15 Lipca w Polsce można uznać za wyjątkowo udaną.

Wiele osób zadziwia popularność gry, która tak naprawdę jeszcze nie oferuje zbyt dużo. Mamy jedynie możliwość łapania Pokemonów, zajmowania Gymów i farmienia Pokestopów. Dlaczego więc każdy pokochał tą grę? Powód jest bardzo prosty – gra dała nam prawdziwy cel i połączyła to z aktywnością fizyczną!

My też kochamy Pokemony! Dlatego uznaliśmy, że będzie to świetny moment aby rozpocząć nową serię rysunków związaną z tymi zwierzątkami posiadającymi przeróżne moce. Pokemon to jedna z nielicznych serii, która posiada tak olbrzymi fanbase, wiąże to się również z olbrzymią ilością fanartów! I właśnie w tym momencie zaczynają się schody wiecie przecież, że dla nas najważniejsze jest to aby zawsze tworzyć coś oryginalnego!

Na początku przygotowaliśmy przeraźliwie prosty szkic z 4 Pokemonami, które są dostępne na początku przygody z Pokemon Go. Mimo tego, że pomysł Wam się spodobał czuliśmy się bardzo niekomfortowo pokazując Wam pracę wg. nas niekompletną, podchodzącą pod kopiuj/wklej z Google.

Pokemon Go Blondynki Też Grają
Po dosyć burzliwej dyskusji na światło dzienne wyszła pewna myśl. ,,Co by było gdyby Pokemony miały możliwość łapania ludzi” W ten sposób stworzyliśmy Human Go!
Podczas tworzenia pracy dokładnie przestudiowaliśmy anatomię Pokemonów z anime oraz z samej gry Pokemon Go, aby jak najdokładniej odwzorować te słodkie zwierzątka. Następnie stworzyliśmy kompozycję dbając o każdy szczegół dlatego też Charmander zniszczył kanapę, a Pikachu zdominował telefon służąc przy okazji za przenośny power bank 😀
Dodając do tego niesamowicie kontrastowe kredki Prismacolor, udało się nam stworzyć bardzo kolorowy i zabawny rysunek, którego efekt końcowy nas zadowolił!

Idąc za ciosem nagraliśmy kompletnie nowy film z Pokemon Go łącząc najlepsze elementy samej gry, aktywności fizycznej, a nawet odrobinę humoru!

 

Przy okazji chciałbym poinformować Was o naszym najnowszym tworze jakim jest sklep w CupSell.pl! Wybraliśmy najciekawsze rysunki i przerobiliśmy je na gadżety, które tak bardzo lubicie. Oczywiście te z najnowszym Poke rysunkiem również się pojawiły i wyglądają tak :

Pokemon Go Legendarne Pokemony

Blondynkowy CupSell!

A czy Wy złapaliście już swojego ulubionego Pokemona?

Marek

2 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *