Parę słów o naszej redakcji

Redakcja

Redakcja

Na naszej stronie pojawiło się już masa artykułów, z ogromną ilością informacji o najróżniejszych grach, szczególnie typu mmorpg. Dziś nie będzie tematu gier, tylko temat o nas – redakcji.

Jesteśmy prostymi ludźmi uwielbiającymi przesiadywanie przed komputerem, ale życie nie kończy się tylko na grach. Każde z nas robi w swoim życiu co innego mimo iż żyjemy razem. Nawet w życiu blogerskim mamy swoje zadania. Kinga zajmuje się stroną artystyczną. Rysuje dla nas dzieła do artykułów, czasami daje dla nas coś całkowicie własnego i niepowtarzalnego, a ostatnio zajęła się tworzeniem postaci z gier w całkowicie autorski sposób. Logo to też jej praca oraz wszelkie inne grafiki ( choć lista jest krótka ). Staramy się aby nasze prace były robione w sposób tradycyjny, który w ostatnich czasach jest wypierany przez photoshopa i inne tego typu programy. Chcemy, aby ołówek i kartka przetrwały jak najdłużej i pokazać, że gry mogą stać się prawdziwą sztuką. Obydwoje zajmujemy się artykułami i wpisami na fanpage. Marek w szczególności skupia się na marketingu. Można mieć wiele rysunków, ale gdyby nie jego praca nie miałby kto je oglądać. Nasza publika na Instagramie i fanpagu jest coraz większa, dzięki komunikatywności i otwartości do ludzi oraz podejmujących przez Marka wszelkich środków do ich reklamowania. Jesteśmy oczywiście bardzo wdzięczni i staramy się to pokazać, tworząc specjalne rysunki dla naszych fanów, tak jak ostatnio było to na Instagramie.

10 000 followers

10 000 followers

W życiu osobistym mamy wspólne zainteresowania. Jak widać na zdjęciu uwielbiamy koncerty, mocną muzykę, filmy akcji i GRY! Poza naszymi zainteresowaniami i przyjemnościami, mamy różne obowiązki. Marek studiuje Bezpieczeństwo Narodowe. Jest typem humanisty, posiada wspaniałą pamięć, dlatego ludzie mogą z nim porozmawiać dosłownie o wszystkim od medycyny przez politykę do Władcy Much.

Kinga porusza się raczej w mniejszym gronie, a jej największym obowiązkiem, który momentami pochłania całą jej uwagę jest architektura wnętrz. Jest na drugim roku i na swoim koncie posiada sporo projektów, które mogłyby was zainteresować.

makieta sem II

makieta sem II

Kompozycja

Kompozycja


Klub Gier

Klub Gier


Plastyka na wydziale architektury wnętrz

Plastyka na wydziale architektury wnętrz


Projektowanie Graficzne

Projektowanie Graficzne


Techniki Komputerowe

Techniki Komputerowe

Jak widać jesteśmy różni, dlatego nasza współpraca jest tak dobra i zgadzamy się prawie we wszystkim. Mając siebie na wzajem możemy wiele zdziałać i mam nadzieję, że też tak uważacie i jesteście zadowoleni z naszych działań.

Redakcja
Aby się z nami skontaktować piszcie tutaj w komentarzu lub odwiedzajcie nasz fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *