Necromancer w Guild Wars 2 – Level 23

Necromancer

Necromancer z Guild Wars 2

Wybierając klasę Necromancer w Guild Wars 2 miałam nadzieje, że będzie on podobny do klasy Necromancer z Guild Wars. Pewnie wiele osób tak samo jak i Ja pamięta czasy świetności tej gry w Guild Wars , gdzie dominował build 55hp, dzięki któremu można było dosłownie anihilować wszystko nawet w Underwoldzie, jednym słowem build 55hp był genialny do praktycznie każdej części PVE. Necromancer w PVP również był pożądaną klasą dzięki buildowi Necro bomber , stackowanie curse i potem detonacja 😉 Olbrzymi dps dzięki, któremu zdobywanie JQ było proste.

Jak sytuacja wygląda w Guild Wars 2 ? Tragicznie dla wielu osób, które nie znają zbyt mechaniki tej gry. Wiadomo Necromancer nie znajduje się w mecie jeśli chodzi o PVE. Mimo olbrzymiego dps’u porównywalnego do dps’u Warriora aplikuje się on tylko do 2 targetów. Przez tak małego cleava Warrior wygrywa z nami z tego względu, że może atakować do 5 mobków na raz. Dodatkowo Necromancer nie może pochwalić się dobrym utility czy team buffami, jest to dosyć samolubna klasa dlatego też tak nie chciana w PVE. Grając w ogranym zespole lepiej wybrać inną klasę (np OP Rangera) ale do PUGów Necromancer jest bardzo dobrą klasą. Przez niesamowitą wytrzymałość potrafi o wiele dłużej przeżyć niż inni klasy chociażby przez Death Shrounda. Grając moim Necromancerem miałam wiele sytuacji gdy musiałam Carrować team na dungeonach lub solować Mai Trin czy Duo Molten Berserkera i Firestorma na fractalach tylko dzięki temu, że Necromancer potrafi więcej wziąć na klatę niż inne klasy ( pomijając Guardiana 🙂 )
Necromancer w Guild Wars 2 jest wręcz stworzony do PVP jak I WvW, dzięki olbrzymiemu burstowi nie ma klasy, która potrafi mnie solować ( w pvp gram Power Bunkerem),a na WvW doskonale się bawię rzucając ścianę Fear’a na mostach pomagając w samobójstwie dziesiątkom graczy 🙂

Jeśli ktoś tak jak ja lubi build, który działa po to by zabić jak najszybciej to polecam to :

Zbroja i Biżuteria :
Berserker’s
Scholar Runy
10% Sigil or Sigil of Accuracy na Rogu i Focusie
Sigil of Force na Sztylecie i Toporze

Traity
6 Spite. II, X, XII.
6 Curses. V, VII, VIII.
2 Soul Reaping. III.
DEATHSHROUD :
6 Spite. VI, VIII, XII.
2 Curses. V
6 Soul Reaping. II, VI, XII

Skille, które trzeba mieć :
Consume Conditions
Blood is Power
Signet of Spite
Well of Suffering
Spectral Walk
Spectral Grasp
Plague Form
Flesh Golem
Flesh Wurm

Jeśli nie chcecie korzystać z Death Shroundu to wtedy używacie tylko dagger + focus/warhorn , jeśli lubicie DS to wtedy tylko AXE pomoże to zmaksymalizować DPS.
Necromancer jest świetną klasą warto go wypróbować w Guild Wars 2, po zatym Arena Net zaczyna nas słuchać dzięki temu przy każdym patchu Necro staje się coraz lepszy i atrakcyjny do gry grupowej

Zapraszam do komentowania, odwiedzajcie również Blondynki Też Grają 🙂

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *