Malthael z Diablo 3

fb M
Cały Październik to okres w którym naprawdę mieliśmy olbrzymią ilość spraw do załatwienia. Część z nich dotyczy naszego kanału na youtube – Blondynki Też Grają, który dzięki wam osiągnął już ponad 1k subskrybcji, inne dotyczą naszego wyjazdu na Warsaw Games Week, są też studia, inne obowiązki jak i oczywiście projekty rysunków. Dzisiaj będę pisał o naszym najnowszym i jednym z najlepszych rysunków przedstawiającym Anioła Śmierci z Diablo 3 o imieniu Malthael.

Każda stworzona przez nas praca nie powstała przypadkowo, zawsze pomysł pojawia się znienacka. Naszego Jokera stworzyliśmy po obejrzeniu zwiastunu Suicide Squad i nowy żałosny Joker od WB dosłownie wymusił w nas stworzenie czegoś co przynajmniej pasuje do tej postaci, jej wieku i zachowania, bo wytatuowany Jared Leto wcale w nas nie wywołuje poczucia, że jest to człowiek kompletnie niezrównoważony psychicznie i ma olbrzymie problemy emocjonalne, nowy Joker od WB bardziej sprawia wrażenia bycia kolejnym naszprycowanym kozaczkiem z klubu niż mistrzem zbrodni.

Nasz Malthael nie powstał przypadkowo, osobiście jestem wielkim fanem Blizzardowskiego Diablo 3 dlatego też wbicie 1000 paragonu w tej grze było wielką festą, którą zdecydowanie trzeba było uczcić na swój sposób. Robiliśmy już wiele prostych projektów z Diablo 3 ale tym razem postanowiliśmy włożyć w to więcej serca. Wybór postaci był praktycznie oczywisty, Malthael – jedna z najciekawszych postaci, która oprócz tego posiada niesamowity design. Projektując nasz rysunek postanowiliśmy, że tym razem będziemy się starać zdetronizować inne fan arty tego Anioła Śmierci, zważywszy na fakt, że większość z nich to digital art wcale nie było tak łatwo. Każdy przecież wie jakim trudnym medium jest sztuka tradycyjna, nie ma w niej miejsca na poprawki, nie ma w niej miejsca na całościowe zmiany barw, nanoszenia światłocienia już po narysowaniu. Dlatego nasz Malthael musiał być już od samego początku perfekcyjny, musieliśmy też mniej więcej ustalić jego anatomię bo w końcu jest On boską kreacją jedynie sylwetką przypominającą ludzi. Od pomysłu do ukończenia pracy minęła prawie doba. Ale sądząc po odzewie od was jak i wyróżnieniu na jednej z najlepszych stron o Diablo możemy uznać, że się udało, nasza misja, której na celu jest pokazanie ludziom, że tradycyjne game arty również mogą mieć moc po raz kolejny utwierdziła nas w przekonaniu, że jest wykonalna. I to My będziemy osobami, które pokażą, że nie warto odwracać się od sztuki tradycyjnej, a w każdym bądź razie powinna być ona w tym przypadku tak samo doceniania jak Digital.
Malthael z Diablo 3 Blondynki Też Grają

Zapewne wiecie, że bardzo lubimy jeździć po Polsce, szczególnie tam gdzie się coś dzieje, imprezy typu Pyrkon, Magni itp. to jedne z tych do których będziemy wracać bo klimat tych spędów fanów fantastyki/gier/mangi i anime i wielu wielu innych jest naprawdę niesamowity. Dlatego też gdy tylko usłyszeliśmy, że w Warszawie powstają nowe targi, które zostały już okrzyknięte Polskim E3 postanowiliśmy, że zrobimy wszystko aby tam też pojawić się w trochę bardziej profesjonalny sposób. I w ten sposób rozpocząłem pertraktacje z organizatorami, których efektem jest nasz własny ,,domek” na targach 😀 Będziemy już od Piątku 23.10.15r. całe 3 dni. Każdy z was będzie miał okazję aby zobaczyć nasze olbrzymie portfolio ( ponad 100 prac) Wiele nowych jeszcze nie ujawnionych projektów. No i oczywiście mieć szansę na wygranie ciekawych nagród 😀 Więc zarezerwujcie sobie następny Weekend, bo my już nie możemy się doczekać, żeby się z wami spotkać.
A będziemy tutaj  :

stoisko 1

Naszymi sąsiadami będzie Microsoft i Ubisoft więc na pewno nas znajdziecie 😀

stoisko 2

Malthael nie jest jedynym tematem dzisiejszego wpisu. Po raz kolejny muszę ogłosić, że udało mi się osiągnąć 1000 paragon w Diablo 3. Trwało to dosyć długo, właściwie to nawet ciężko byłoby mi określić konkretny czas ale  było naprawdę świetnie. Tym bardziej, że chwila gry w Diablo 3 jest niesamowicie relaksująca bo przecież wyżynanie pomiotów piekielnych takie być powinno 😀 Przygodę w Diablo 3 rozpocząłem Demon Hunterem, a największe osiągnięcie uzyskałem grając razem z Kingą moim najnowszym Witch Doctorem, przewinął się gdzieś nawet barbarzyńca, ale było naprawdę niesamowicie. Jedynie szkoda, że Blizzard tak mało dba o swoich fanów, za osiągnięcie 1000 paragonu nie dostałem nic oprócz 5 pkt do main statu 😀 No ale z drugiej strony właśnie o to w Diablo chodzi, masz poświęcać swój czas aby zdobywać coraz to lepsze eq i zabijać coraz więcej demonów.

Marek

Na dzisiaj to tyle jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebyśmy coś konkretnego stworzyli napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage

14 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *