Lords of the Fallen – Level 67

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen

Jestem olbrzymim fanem gier fantasy, im mroczniejszy klimat tym bardziej do mnie przemawiają. Serię God of War znam praktycznie na pamięć udało mi się nawet przejść Dark souls 2 ( nie jestem hardkorowym graczem). Dlatego na wieść o nowym, krwawym i pełnym akcji rpg Lords of The Fallen ucieszyłem się niesamowicie.

Lords of The Fallen opowiada o losach Harkyna, który nie jest zbyt dobrym człowiekiem, a przez to, że łamał prawo w świecie, który tego zakazuje, jego twarz jest pokryta runami  z opisem przestępstw.  Jak to na rpg przystało naszym zadaniem jest zbawienie świata przed złem, za to wszystkie grzechy naszej postaci zostaną zapomniane. Wydaje się proste ale tak nie jest. Lords of The Fallen ma podobną mechanike rozgrywki jak Demon’s Souls 2 z tym, że jest o wiele łatwiejsza. Rozwój postaci został zaprezentowany nam w bardzo ciekawy sposób, mamy 3 klasy podstawowe, które mogą korzystać z 3 rodzajów magii. To od nas zależy czy chcemy być 100% wojownikiem czy np. mieszanką magiczną którą są Paladyni.
Mimo, że gra jest łatwiejsza od DS2 to Lords of The Fallen nagradza nas najbardziej właśnie za utrudnianie sobie rozgrywki. Im dłużej podróżujemy bez zapisu w checkpoincie czy dodaniu nowych umiejętności tym bardziej rośnie liczba punktów doświadczenia, które właśnie wykorzystujemy do rozwoju Harkyna.
Śmierć w Lords of The Fallen nie jest tak irytująca jak w innych grach ponieważ jeśli dotrzemy do miejsca w którym zginęliśmy otrzymamy z powrotem bonusy doświadczenia, żeby nie było zbyt prosto mamy ograniczony czas na dotarcie do miejsca zgonu.

Jak zapewne wiecie nasz zespół przywiązuje wielką wagę do designu postaci miejsc i ogólnie całej otoczki graficznej gier. Mogę powiedzieć jedno Lords of The Fallen jest wręcz przepiękny. Design broni, zbroi, potworów są nowatorskie i świeże. Dodatkowo efekty czarów są wyjątkowo udane. Ogień czy woda na które najczęściej zwracam uwagę wyglądają prawie jak prawdziwe dlatego też Lords of The Fallen ma niesamowity klimat.

To tyle na dzisiaj, pamiętajcie jak zwykle czekamy na wasze propozycje, na pewno rozważymy każdy pomysł na nowy artykuł, a Kinga z radością narysuje wszystko związane z grami w które gramy 🙂

Marek

Aby się z nami skontaktować piszcie tutaj w komentarzu lub odwiedzajcie nasz fanpage

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *