League of Legends – Zyra – Level 35

League of Legends posiada jeden z najbardziej rozbudowanych Lore z jakim można się spotkać w grach Moba. Dlatego też historia championa Zyra jest wyjątkowo zaskakująca. Jest to jedna z postaci neutralnych, nie należy do żadnej ze stron co oczywiście z biegiem czasu może się zmienić.

Zyra w League of Legends jest pradawną rośliną, która przez tysiące lat pożerała wraz z pobratymcami zwierzęta w Plague Lands. Ale jak wiadomo wszystko to co dobre szybko się kończy i tak rozpoczął się czas głodu dla Zyry. Jej gatunek powoli wymierał nękany głodem i chorobami aż w końcu została sama. Każda minuta jej istnienia przybliżała ją do śmierci, traciła również nadzieje. Do czasu. Pewnego dnia Zyra wyczuła zbliżającą się ludzką czarodziejkę doskonale wyczuwała magię jaką ta kobieta dzierżyła, po schwytaniu jej rozpoczęła swój posiłek podczas, którego obmyśliła plan. Dzięki magii czarodziejki stworzyła człekopodobną istotę w którą dzięki magii wysłała swoją jaźń. Mimo strachu przed światem wykorzystała tą jedyną nadzieje na dalsze życie przerażał ją jedynie fakt, że w takiej postaci już nigdy nie będzie mogła się odrodzić co ciekawe bo umierałam ją bardzo często.
Jeśli chodzi o gameplay w League of Legends Zyrą to muszę powiedzieć, że jest to naprawdę ciężki do opanowania champion, tym bardziej, że zasadniczo z supportami nigdy nie miałam problemów. Podstawowym problemem w grze Zyrą są jej rośliny. Umierają zbyt szybko i mają trudną do ogarnięcia aktywacje bo np. wieżyczki Heimerdingera nie wymagają podwójnego uruchamiania po prostu je stawiasz i walczą dla ciebie. Mimo wszystko podobają mi się w Zyrze jej pnącza mają duży zasięg i unieruchamiają wrogów. Dodatkowo jej nasionka działają jak mini wardy co pomaga w rozpoznaniu terenu. Bardzo mi się podoba jej ulti oprócz tego, że jest świetnym cckiem to dodatkowo jeśli zawczasu stworzy się armię roślin zwiększa ono ich szybkość ataku aż o 50%. Grając Zyrą najczęściej zdobywałam kille używając jej umiejętności pasywnej co jest równoznaczne z umieraniem.
A wy jakie macie wrażenia z gry tym championem w League of Legends ?

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym narysowała coś konkretnego napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez mój fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *