League of legends – Level 10

League of Legends

Teemo z Lola

League of legends stworzony przez Riot Games, a wydana w 2009. Gra jest zlokalizowana w wielu językach, ale ja preferuje clienta w wersji angielskiej. Według mnie lepiej brzmi, a dubbing jest bardziej naturalny i pasuje do postaci. Przez olbrzymią popularność została scharakteryzowana jako nowy gatunek gier online, a mianowicie MOBA czyli Multiplayer online battle arena. League of Legends jest tak popularny, że praktycznie co miesiąc wychodzi jakiś klon tego tytułu. Najbardziej popularny z największą ilością graczy jest Chiński twór o nazwie 300 heroes. Kolejnym ciekawym tytułem, który czerpie garściami z League of Legends jest Smite, aktualnie jedyne MOBA w którym gra się z za pleców.

Sam League of Legends został stworzony na podobieństwo Doty z Warcraft III: Reign of Chaos.
Osoby, które rzadko mają styczność z Lolem często wyśmiewają tą grę, uważają, że jest dla ,,gimbusów”, a sama gra przypomina Wormsy. Moim zdaniem ta gra sama w sobie jest liderem na rynku E-sportu. Sam rynek E-sportu rozwinął się dzięki niej do niebotycznych rozmiarów, gdzie pula nagród przekracza już miliony dolarów. Trzeba pamiętać, że to ilość sponsorów jak i pieniądze ładowane w reklamę świadczą o prestiżu marki. To że na każdym kroku można spotkać toksycznych graczy nie jest problemem gry, a raczej rodziców stosujących bardzo ostatnio modne bezstresowe wychowanie.
Muszę przyznać, że mi czasami puszczają nerwy, ale pije meliske i to mi pomaga.
League of Legends zalicza się do typu gier ,, easy to play, hard to master” , a ja ze swoimi umiejętnościami raczej zawsze pozostanę noobkiem. Ale 30 lvl mam.
Moimi ulubionymi championami są: Teemo, Ahri, Nidalee oraz Katarina. Jak widać same ap’ki. Najczęściej gram supportem ponieważ są OP. Rankedy w League of Legends to moja porażka życiowa, ale fakt faktem jestem w Silver 4, a mój IGN to RotweindamePL więc możecie ogarnąć mój świetny profil XD
Moją ulubioną mapą jest twisted treeline. Gram tam najczęściej rankedy 3vs3.
Nie znam się na runach, ani masterkach od tego mam ludzi no i poradniki.
W League of Legends trzymam się 1 zasady zabij albo uciekaj, dlatego też często nie rozumiem dlaczego na mnie krzyczą gdy jako support zdobywam killa.
Jak to baba uwielbiam ubrania, a w Lolu dosłownie kocham skórki szczególnie Teemo Astronaute, pewnie przez jego ,,antenki”.
Jednego nauczyłam się w League of Legends przycisk mute potrafi zdziałać cuda, dlatego zanim stracicie nerwy uciszajcie flamerów żeby cieszyć się grą 🙂

To tyle na dzisiaj jak zwykle zapraszam do komentowania i odwiedzin mojego fanpage’u

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *