Kled z League of Legends!

Kled Rysunek Blondynki Też Grają

Kled i Skaarl to bardzo ciekawe połączenie, które w show biznesie od dłuższego czasu działa na ludzi w niesamowicie pozytywny sposób. Gdy się dowiedziałem o ich nadchodzącej premierze od razu przypomniał mi się duet z Strażników Galaktyki czyli Rocket Raccoon i Groot – najsympatyczniejszy bohater filmów z ostatnich lat.

Nie od dziś wiadomo, ze Riot za wszelką cenę stara się utrzymać pozycję lidera na rynku gier sieciowych szczególnie gdy Overwatch stworzony przez Blizzarda odniósł największy sukces w branży od lat! Dlatego też twórcy League of Legends od pewnego czasu tworzą postacie, przyciągające graczy do siebie otoczką fabularną jak to miało miejsce przy Taliyah ( Bohaterka z niej żadna, prawdopodobnie najgorszy twór Riotu od dłuższego czasu) lub wykorzystują ciekawą akcję promocyjną oraz to co wszyscy kochamy – humor!

Zanim Kled zaszczycił swoją obecnością serwery PBE League of Legends w różnych miejscach świata zaczęły pojawiać się specyficzne plakaty, które były właściwie wezwaniem do pomocy w poszukiwaniu niesamowicie charyzmatycznej postaci jaką jest Skaarl.

Zanim jeszcze udało mi się obejrzeć wszelkie plakaty związane z zapowiedzią duetu Kled i Skaarl do głowy przyszedł mi pomysł na rysunek, chciałem aby wyglądali jak zdobywcy, chciałem aby epickość sceny było podobna do tej z mojej ulubionej bajki Disneya jaką jest Król Lew! Tego typu sceny wywołują miłe uczucie, dodatkowo są niesamowicie epickie!

Ale niestety, pracownicy Riotu mnie ubiegli, wprawdzie tylko drobnym szkicem ale to wystarczyło abyśmy podjęli decyzję o zmianie pomysłu! Uwielbiamy być oryginalni dlatego też czasami przez to  dokładamy sobie ogromne ilości dodatkowych zadań 😀 Mimo wszystko zmiana pomysłu wyszła naszej pracy na dobre. Kled i Skaarl na grillu! Oryginalny i kompletnie autorski pomysł, czyli tak jak to lubimy robić 😀 Tradycyjnie wzięliśmy pod uwagę każdy najdrobniejszy szczegół aby jeszcze bardziej ożywić nasz rysunek 🙂  Ślina, motylki, iskierki z ogniska, elementy na które praktycznie nie zwracaliśmy uwagi paręnaście miesięcy temu gdy zaczęliśmy naszą przygodę z tworzeniem rysunków inspirowanych grami, teraz sprawiają, że każda nasza praca robi się coraz żywsza! Dlatego pamiętajcie, najdrobniejsze szczegóły to te właśnie najważniejsze!

Kled League of Legends Rysunek Blondynki Też Grają

Razem z Kingą naprawdę lubimy  League of Legends. Właściwie od dłuższego czasu wolimy grać w tą mobę od Riotu w nasz specyficzny sposób, czyli dzieląc się klawiaturą i myszką, nawet nie wiecie jaką mamy frajdę gdy przy takim utrudnieniu uda nam się coś zrobić! Zdobycie fraga czy pomoc drużynie jest wtedy niesamowicie satysfakcjonująca. Dlatego też nasz nowy odcinek to właściwie jeden z najlepszych pokazów naszej niesamowitej kooperacji! Tym bardziej, że mogliśmy zagrać naprawdę fajnym duetem Kled i Skaarl który wprowadził niesamowitą dynamikę do Summoner’s Rift!

A Wam jak się podoba ten nowy duet?

Marek

3 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *