Katarina z League of Legends – Level 18


Ostatnio stworzyłam portret Katariny. Jest to pierwsza postać z League of Legends, którą narysowałam w sposób realistyczny, nie korzystając z charakterystycznej kreski Riotu. Moją modelką była https://www.facebook.com/caroRopeofficial .

Katarina jest jedną z moich najbardziej ulubionych postaci w LOLu, chodzę nią na mida. Jej największą zaletą jest to, że mimo iż jest APkiem to nie zużywa ani many, ani energii. Skille sprawiają dużo radości. „W” jest obszarówką i ładuje się w zaskakującym tempie, Shunpo – można mieć je cały czas, pod warunkiem, że zdobędzie się killa. Bardzo miły jest jej pierwszy atak – rzucenie ostrza, dzięki temu można zaatakować uciekającego przeciwnika, gdy zużyje się shunpo. Ulti ma jedną wadę – można je przerwać, jednakże jeśli dobrze gra się Katariną nie ma się czym przejmować, gdyż przy dużej ilości AP ten skill jest wręcz niszczący.

Katarina podoba mi się nie tylko ze względu walki, ale również wyglądu. Muszę przyznać, że to bardzo ładna postać, a blizna na twarzy dodaje jej charakteru. Ta skaza na jej lewym oku to pamiątka po walce z demancjańskim wojskiem oraz symbol chwały i zwycięstwa. Jej motto brzmi ”Nie waż się kwestionować mej lojalności. Nigdy nie pojmiesz, jak wiele mnie ona kosztuje.”

Ciekawostki:
• Często nazywana ,,Maszyną do Pentakilli” ze względu na swoją super umiejętność Lotos Śmierci.
• Katarina jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w League of Legends, często zwaną maskotką studia Riot Games.
• Nazwisko Katariny – Du Couteau, wzięło się z francuskiego, co ozncza „Of the Knife”
Umiętność Shunpo jest wzorowana na umiętności „Shunpo” z mangi i anime Bleach .
• Katarina jest siostrą Cassiopei, jedną z pięciu tego typu par. Inne to: Kayle i Morgana, Garen i Lux, Nasus i Renekton, oraz Darius i Draven.
• Cytat „Why? Because I can.„to hołd dla Shawna Michaelsa, sławnego wrestlera WWE.

Zapraszam do komentowania, odwiedzajcie również Blondynki Też Grają 🙂

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *