Jon Snow – Gra o Tron – Level 94

Jon Snow Gra o Tron Blondynki Też Grają

,,You know nothing Jon Snow ” jest to chyba najbardziej rozpoznawalna kwestia z Gry o Tron. Wpis oczywiście będę bazował na serialu ponieważ książek nie czytałem. Naprawdę nie lubię czytać nieskończonych serii, a patrząc na wiek George R. R. Martina prawdopodobnie skończy On jak jeden z jego bohaterów pozostawiając olbrzymią dziurę w postaci 2 nie wydanych jeszcze książek.

Wpis na naszym blogu o barwnej postaci jaką jest Jon Snow powinien pojawić się już dawno temu. Niestety uczelnie wyższe katują studentów obronami i sesjami, dlatego musieliśmy ustalić nasze priorytety. Sesja zdana, obrona za 4 dni i już możemy wrócić ponownie do naszej twórczości ( i w końcu zacząć grać ! )

Długo zastanawiałem się nad formą tego wpisu, bo ani nie lubie spoilerować ani też nie mogę wypowiedzieć się ponad to co widziałem w serialu. Dlatego też jedynie przypomnę wam o 2 świetnych grach, które powstały na podstawie uniwersum George R. R. Martina, tym bardziej, że w jednej z nich Jon Snow występuje.

Na początku chciałbym napisać parę słów o naszym nowym rysunku i przyszłych planach. Zmieniliśmy delikatnie formę tworzenia. Jak wiecie od dłuższego czasu na naszym blogu mogliście oglądać pracę, które były inspirowane grami w które my gramy, ale Wy niestety słabo kojarzycie ( oczywiście z winy wydawców ) Dlatego też, mimo iż bardzo lubiliśmy tworzenie i pisanie o tytułach takich jak Blade&Soul itp. póki nie zostaną wprowadzone na rynek Europejski i pozytywnie odebrane przez was póty nie będą pojawiać się na naszym blogu. Oczywiście to nie znaczy, że jesteśmy w jakimkolwiek stopniu ograniczeni. Gramy w wiele gier, wiele z nich też porządnie nas inspiruje dlatego też pomysłów nam nie zabraknie. Pewnie też dlatego mamy już plan na najbliższy miesiąc. Będzie trochę League of Legends, Dragon Ball’a, a nawet ponownie pojawi się coś z Assassin’s Creed’a. Więcej dowiecie się na pewno z naszego fanpage gdzie jak już wiecie jesteście dla nas bardzo ważni, dzięki waszym podpowiedziom możemy tworzyć jeszcze lepsze rysunki i materiał, bo jednak gdy podczas tworzenia mamy setki pomysłów czasami przydaje się ,,świeże spojrzenie”, które pomoże usunąć wszelkie wady z naszej twórczości. Ja chociażby uważam, że jak już coś robimy to powinno to być porządnie.

Tak jak nasz najnowszy rysunek stworzony przez Kingę. Jon Snow powstał na większym formacie pozwoliło to nam na wprowadzenie paru artystycznych elementów, które ożywiają rysunek, przestaję on być zwykłym nudnym portretem. Kinga poświęciła na ten rysunek o wiele więcej godzin niż zwykle, zbliżamy się już do 20-30h pracy przy każdej pracy, jest to bardzo ważne gdyż im więcej włożymy w to pracy i serca tym lepiej to będzie wyglądać. Oczywiście końcową ocenę zostawiam wam!

Do tej pory bazując na uniwersum Gry o Tron powstały 2 gry. Pierwsza z nich – Game of Thrones jest bardzo ciekawym crpgiem nastawionym praktycznie w całości na poznawaniu historii przez gracza. Przez to kuleją elementy w których musimy walczyć czy używać umiejętności przypisanych klasie postaci, ale powiem szczerze, jest to pierwsza gra w której bardziej czekałem na kolejny dialog niż na kolejną walkę, a Ja naprawdę lubię nieuzasadnioną i bardzo brutalną siekę w grach. Oprócz tego uważam, że sposób w jaki historia tej gry jest przedstawiona jest prawie na poziomie Wiedźmina 3, a że jestem fanboyem tej serii mogę szczerze wam polecić Game of Thrones od Cyanide.

Kolejną grą podzieloną na epizody jest Gra o Tron od Telltale Games. Opowiada ona o losach rodu Forrester ich walce o wpływy i przetrwanie osadzonej pomiędzy 3 a piątym sezonem serialu. Tutaj też pojawia się Jon Snow i wiele innych postaci z serialu w tym nasz ulubiony Tyrion Lannister. Uroku tej serii dodaje fakt, że każda postać w niej występująca jest dubbingowana przez swojego odpowiednika w serialu. Jeśli podobały się wam gry The Walking Dead i The Wolf Among Us to w tą też warto zagrać. Tym bardziej, że naprawdę możemy wpływać chociaż w małym stopniu na losy świata Westeros!

Wracając już do serialu, każdy zapewne pamięta zakończenie 5 sezonu. Jak zwykle szokowało, na pewno było też powodem rozpaczy wielu fanek, przecież Jon Snow został zasztyletowany. Ale mimo iż z jego ciała dusza powoli się ulatniała, a oczy traciły blask, jest szansa, że ten zamach przeżyje, oczywiście są to tylko moje domniemania, bo ani książki Martina ani internety tego nie potwierdzają, ale być może Melisandre znajdzie sobie nowego ,,króla” w serialu i uratuje bohatera dzisiejszego rysunku. Skoro bez problemu urodziła dymiący pomiot Stannisa to z reanimacją też powinna sobie poradzić.

Marek

Na dzisiaj to tyle jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebyśmy coś konkretnego stworzyli napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage

27 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *