Jinx zombie z League of Legends – Level 87

Jinx zombie z League of Legends

Jinx zombie z League of Legends


Jakiś czas temu pisałem o mojej ulubionej postaci z League of Legends, mowa oczywiście o Quinn . Od tamtego czasu sporo się zmieniło. Moją sympatię coraz bardziej zyskuje Jinx, dlatego też postanowiliśmy, że stworzymy coś nowego, oryginalnego coś co na pewno was zachwyci. W ten sposób powstała nowa skórka dla tej szalonej bohaterki, połączyliśmy Ją z naszymi ulubionymi potworami – Zombie.

Już dawno zdaliśmy sobie sprawę z faktu, że im bardziej zakręcone i oryginalne rzeczy tworzymy tym bardziej zyskujemy waszą sympatię. To proste, nikt nie lubi kserokopiarek, ludzi bez ambicji, którzy nie potrafią stworzyć coś własnego. Oczywiście doskonale wiemy, że korzystamy z postaci czy potworów, które istnieją ale w naszych rękach zyskują nowe życie oraz dają nadzieje, że niektóre zakręcone projekty zostaną wprowadzone do naszych ulubionych gier. Bo nie okłamujmy się szczególnie League of Legends od dawna cierpi na ciężką chorobę zwaną – reskin. Objawia się ona zmianą kolorów postaci i żądaniem za to naszych pieniędzy, przynosi to efekty, bo jednak w grze w której ciężko się wyróżnić nawet ta mała zmiana otrzymuje aprobatę naszych członków drużyny.

Ale czemu nie można byłoby zrobić tego lepiej ? Nie możemy powiedzieć, że twórcom League of Legends brakuje kreatywności, a doskonale wiemy, że właśnie te najładniejsze skórki, warte ponad 200 zł są tymi najbardziej pożądanymi, to przynosi im pieniądze, a nam radość z posiadania czegoś ładnego. Dlatego też tworząc nowy rysunek przedstawiający Jinx długo się nad tym zastanawialiśmy. Początkowo chcieliśmy ją stworzyć w naszej popularnej serii Pin Up, ale jednak jeśli chodzi o wystrzałową wariatkę brakuje jej paru cech pasujących do tego stylu. Nie pasowała też nam do paru innych jeszcze tajnych projektów. Olśnienia dostaliśmy oglądając ostatni odcinek tego sezonu naszego ulubionego serialu The Walking Dead, tak właśnie styl zombie był właściwym wyborem.

Po obraniu drogi którą będzie podążał ten projekt musieliśmy przemyśleć istotne sprawy techniczne, które mimo wszystko pasowałyby do umiejętności Jinx w grze. Jej głównym uzbrojeniem jest minigun oraz rakietnica/bazooka. Pistolet trzymany w rękach zombie nie jest czymś szczególnie dziwnym, wiele gier i filmów pokazało nam, że to możliwe, ale zmiana broni na rakietnice to już inna sprawa, wymaga koordynacji ruchowej, której jak doskonale wiemy Zombie nie posiadają. Oczywiście i ten problem udało się łatwo rozwiązać, przecież seria Resident Evli ukazała nam, że właśnie ciało Zombie jest tym, które może się rozwijać w przeróżny sposób, nawet ten przerażający. I w ten sposób, rakietnica Jinx jest na stałe połączona z jej ciałem, to co z siebie wyrzuca zostawię waszej wyobraźni.

Ale mimo wszystko najbardziej, przerażająca umiejętność dla tej skórki byłaby właśnie pasywna, nie mogę sobie wyobrazić jak straszna byłaby Jinx zombie po zabiciu, goniąca innego bohatera z zawrotną szybkością, a co wy o tym myślicie ?

To tyle na dzisiaj, jeśli jesteście zainteresowani naszą działalnością, macie pomysł na nowy wpis czy rysunek, lub po prostu chcecie pogadać, kontaktujcie się przez nasz fanpage oraz konto na instagramie.

Marek

15 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *