Jarvan IV książe League of Legends – Level 17

Jarvan IV

Jarvan IV z League of Legends

Jarvan IV jest kolejnym championem z League of Legends o którego narysowanie poproszono mnie na moim fanpage’u. Jest to postać wyjątkowo ciekawa. Genialny i efektowny Jungler. Pochodzi z królewskiego rodu, aktualnie jest królem Demaci. Arogancki , pyszny, dumny. Trybunał summonerów uważa go za niegodnego szacunku. Po schwytaniu przez noxiański batalion prowadzony przez Swaina zostaje uratowany przez Garena, a następnie udaje się na banicję . Początkowo zabija bestie znane Demacji by potem zniknąć na ponad 2 lata i wrócić z siłą i mądrością jaką w Demaci zdobywali tylko doświadczeni i sędziwi wojownicy. Jest najlepszym przyjacielem Garena, który jak wielu innych championów w Lore ratowali skórę wielu członkom rodu Jarvana IV, niektórzy uważają, że jest również blisko związany z kochaną przez nas wszystkich Lux. Jego krew płynie w żyłach Siona, kata jego pradziadka Jarvana I.

Jeśli ktoś zaczynał przygodę z Lolem od pierwszego sezonu rankingowego to zapewne wie, że Jarvan IV wraz ze skórką Victorious był nagrodą za zdobycie złotej dywizji.
Kolejną Polskim smaczkiem jest tekst który wypowiada Jarvan IV w Polskiej wersji językowej „Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród” słowa te nawiązują do pieśni Rota.
Skupmy się teraz na sposobie gry tym championem. Jarvan IV to wytrzymały champion z rewelacyjnymi możliwościami gankowania ,które nie tylko są potężne ale i efektowne. Dzięki swojemu combo potrafi wyjść cało z każdej opresji ponadto wszystkie jego umiejętności działają obszarowo. Jarvan IV jest to postać perfekcyjna do jungli dlatego też jego build opiera się na podstawowych itemach junglera aby potem zamienić je na odrobinę przedmiotów zadających obrażenia i masę itemów obronnych. Jeden z buildów jaki na nim używam to :

1. Mercury Threads
2.Trinity Force
3. The Black Cleaver
4. Randuin Omen
5. Warmog’s Armor
6. Guardian Angel

Jest to bardzo bezpieczny zestaw pomaga długo utrzymać się przy życiu, a dzięki temu ilość flame’u na czacie jest o wiele mniejsza 😉

Zapraszam do komentowania, odwiedzajcie również Blondynki Też Grają 🙂

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *