Hearthstone Darmowe Karty

Hearthstone darmowe pakiety, darmowe karty, free packs, free cards

Dzisiejszy wpis jest dosyć nietypowy, zazwyczaj dzielę się z Wami swoimi przemyśleniami, ale tym razem chciałbym pokazać metody na otrzymanie darmowych pakietów z kartami oraz przepięknego rewersu w mojej ulubionej kanciarce jaką jest Hearthstone.

To pierwszy tego typu poradnik, jeśli chcecie więcej to pamiętajcie o subskrybowaniu naszego kanału 🙂
Nie będę owijał w bawełnę. Pierwsza metoda dzięki, której otrzymacie 4 pakiety kart na 100% łamie zasady Blizzarda ponieważ dotyczy naszej ingerencji w pliki gry. Czy Blizzard zbanuje konto Hearthstone za ten zabieg ? Szczerzę wątpię. Naszym zadaniem będzie jedynie ,,oszukać” grę, aby myślała, że właśnie w tym momencie gramy na jednym z 4 typów urządzeń przenośnych.

Po pierwsze musicie pobrać ten: plik 

Następnie rozpakowujecie jego zawartość. Oczywiście pliki są czyste, ale jeśli macie wątpliwości przeskanujcie je przed rozpakowaniem.

Po rozpakowaniu plików zalogujcie się do klienta battle.net – przyspieszy to proces logowania się do Hearthstone.  Pamiętajcie jedynie aby nie uruchamiać jeszcze gry.

Następnie szukacie dysku na którym macie zainstalowanego Hearthsone, a następnie szukacie tej ścieżki:  C:\Program Files (x86)\Hearthstone\Hearthstone_Data\Managed\Assembly-CSharp.dll ( może się różnić zależnie od systemu czy tego gdzie instalowaliście grę)

Robicie kopię zapasową pliku Assembly-CSharp.dll

Następnie wracacie do rozpakowanych plików, zmieniacie ich nazwę aby odpowiadała nazwie oryginalnego pliku i wrzucacie do folderu gdzie Was skierowałem.

Jeśli uda się Wam to wszystko zrobić uruchamiacie grę, zaczynacie mecz i po jego ukończeniu otrzymujecie darmowy pakiet z kartami klasycznymi Hearthstone.

Proces powtarzacie 4 razy chyba, że już udało się Wam zagrać w Hearthstone na jednym z urządzeń przenośnych.

Voila 20 min zabawy = 4 pakiety kart Hearthtone do przodu !

Druga metoda jest zdecydowanie bezpieczniejsza i raczej na pewno nie zmusza nas do łamania jakiegokolwiek punktu regulaminu Blizzarda.

Dzięki temu sposobowi otrzymacie 3 pakiety kart klasycznych Hearthstone oraz unikalny i naprawdę ładny rewers kart, zarezerwowany wcześniej tylko dla posiadaczy jednego z flagowców Samsunga.

Metoda ta polega na stworzeniu emulatora Androida, który będzie emulował telefon Samsunga. W ten sposób nie ingerujemy w żadne pliki Hearthstone, chociaż tutaj jest o wiele więcej zabawy.

Po pierwsze pobieracie i instalujecie emulator Genymotion. Musicie się zalogować/zarejestrować, aby przyspieszyć ten proces podaje Wam loginy i hasła : golfo987-golfo987, tas57rpg-tas57rpg. Jeśli nie będą działać po prostu się tam zarejestrujcie. Loginy będą potrzebne w następnym kroku.

Po pobraniu emulatora instalujecie go, trochę to zajmie bo pobrane zostaną dodatkowe biblioteki androida.

Gdy wszystko ładnie się zainstaluje, uruchamiacie emulator i dodajecie nowe wirtualne urządzenie w tym etapie musicie się zalogować korzystając z powyższych loginów i haseł lub z własnych.

Jako wirtualną maszynę wybieracie : Samsung Galaxy S5 – 4.4.4 – API 19 1080×1920

Po chwili uruchomi się Wam emulator telefonu, wchodzcie w zakładkę Settings – Security i zezwalacie na Unknown Sources.
Następnie wracacie na ekran główny i w wyszukiwarce google szukacie : Amazon Appstore
Pobieracie go z linku o tym tytule : Amazon Appstore: Getting Started
Następnie instalujecie pobrany plik. Po uruchomieniu Appstore logujecie się/rejestrujecie w Amazonie, a  następnie wyszukujecie bohatera dzisiejszego wpisu czyli Hearthstone. Gdy wszystko się pobierze i zainstaluje pamiętajcie o tym aby NIE URUCHAMIAĆ gry.

Teraz przechodzimy do etapu w którym będziemy modyfikować nasz emulator aby wyglądał jak prawdziwy telefon Samsunga. W tym celu uruchamiacie aplikacje : File Manager. Następnie przechodzicie w General Settings – Access Mode – zmieniacie tą opcję na Root Access mode i następnie klikacie zapamiętaj na zawsze i zezwól.

Następnie szukacie w File Manager folderu – System folder, a tam pliku o nazwie build.prop otwieracie plik i klikacie edit. Następnie szukacie linijki : ro.product.brand=generic zamieniacie ją na : ro.product.brand=samsung, bezpośrednio pod nią dodajecie nową linijkę tekstu o treści: ro.product.model=SM-G920F. Następnie zapisujecie ten plik i restartujecie emulator.
Gdy wszystko się uruchomi włączacie Hearthstone logujecie się na wybrane konto i otrzymujecie nagrody czyli 3 darmowe pakiety kart Hearthstone oraz prześliczny rewers.

Mam nadzieje, że opisane prze zemnie metody przydadzą się Wam. 7 pakietów to naprawdę świetny start dla nowych graczy, a dla veteranów naprawdę sporo pyłu więc warto skorzystać. Oczywiście decyzja należy do Was 🙂

Poradnik nie powstałby bez użytkownika Reddita o ksywce : I_Shall_Upvote_You

Jeśli będziecie mieli jakieś pytania to zapraszam do komentarzy, nie zapomnijcie też o polubieniu : fanpage i subskrypcji naszego kanału 🙂

Trzymajcie się ciepło!

Marek

21 replies
 1. harry_moses
  harry_moses says:

  A mi się nie chce zainstalować amazon app store na emulatorze, przez co nie mogę zainstalować hearthstone 🙁 próbowałem wszystkiego, mirrorów, itp. Może wy macie jakiś pomysł?

  Odpowiedz
  • Redakcja
   Redakcja says:

   Musisz znaleźć paczkę na XDA, którą zainstalujesz w emulatorze. Wpisz błąd w google, który Ci się pojawia przy próbie instalacji i tam powinieneś mieć 1 albo 2 link, który zaprowadzi Cię do wątku na forum XDA, tam w pierwszym poście będzie podpięty plik, który trzeba przeciągnąć do emulatora powinien sam się w ten sposób wgrać.
   Po tym raczej zacznie działać.

   Odpowiedz
 2. Pepe
  Pepe says:

  Nie wiem dlaczego ale u mnie sposób drugi nie działa. Tzn. gra ładnie śmiga na emulatorze i zalogowałem się na swoje konto hearthstone ale w kolekcji nie ma żadnych kart poza podstawowymi. dostałem niby 3 paczki ale tylko na emulatorze. Jak później wchodzę do gry na komputerze to tych paczek ani kart nie ma. Zupełnie jakby nie było żadnego połączenia między grą na emulatorze a grą na komputerze. Wie ktoś o co chodzi? Może robię coś źle?

  Odpowiedz
 3. Deer
  Deer says:

  Nie ma linku z Amazon Appstore, jest coś innego, nazywa się Amazon: Underground, tyle, że telefon nie jest kompatybilny z tą aplikacją 😉

  Nie wiem skąd wy wzięliście ten drugi sposób ale z pewnością nie działa, nie ma skąd pobrać oryginalnego Amazona 😉

  Odpowiedz

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *