Guild Wars 2 stroje – Level 36

3. Guild Wars 2 Reaper Outfit
Guild wars 2 jest mmorpgiem, który jednych zachwyca ( np. mnie ) innych odstrasza ( osobiście nie rozumiem tego ). Gra ta ma przepiękną grafikę mimo iż jest oparta na lekko zmodyfikowanym silniku graficznym, który był już użyty w Guild Wars. Jedynym mankamentem, który mnie irytuje w Guild Wars 2, są dosyć brzydkie modele strojów, naprawdę ciężko cokolwiek ciekawego i sensownego dobrać mimo dziesiątków tysięcy kombinacji. Ale w końcu designerzy Arena Net zabrali się do roboty i dzięki temu mogę napisać trochę o nowych kreacjach.

Na przykładzie powyższego rysunku pierwszym z ciekawych strojów jest ten oparty o postać Grenth’a.
Sam Grenth w Guild Wars 2 jest bogiem ciemności, lodu i śmierci. Bóg jest synem Dwayny, legendarnej bogini. Grenth w lore Guild Wars panował nad ziemiami Orrian oraz wydawał surowe wyroki nad duszami umarłych. Zasiadł na boskim tronie gdy 7 herosów z legend Guild Wars pokonało Dhuuma poprzedniego boga śmierci.
Wzór aktualnego stroju całkowicie pasuje do wizerunku Grentha. Bóg ten przyjął postać ludzką zamiast twarzy nosi kościaną czaszkę jakiegoś monstrum, jego wygląd delikatnie przypomina upadłe anioły z Reapers of the Sould Diablo 3.
Kolejnym strojem jest outfit Raiment of Lich, jest to najseksowniejszy strój w całym Guild Wars 2. Jego wygląd został do nas przeniesiony z Guild Wars. Outfit ten został tam dodany na Halloween. Niestety w wersji dostępnej w Guild Wars 2 został pozbawiony niesamowitych czarnych skrzydeł, które naprawdę dodawały charakteru. Sam strój był wzorowany na wyglądzie wiernych sług Dhuuma.
Osobiście uwielbiam eksperymentować z kolorami w moich postaciach ale akurat ten strój utrzymałam w mrocznej, krwistej konwencji z elementami czarnego, a mimo to mój Ranger nadal wygląda wyjątkowo atrakcyjnie.

Guild Wars 2 Raiment of Lich

Guild Wars 2 – Moja piękna postać 🙂

Mimo ciągłego problemu z goldem uwielbiam wydawać go na takie głupotki w końcu legendarka może poczekać, a mój wygląd nie. Nie mogę się doczekać kolejnych pomysłów Arena Net mam nadzieje tylko, że nie będą to kolejne reskiny.

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym narysowała coś konkretnego napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez mój fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *