GameON 2016

GameON 2016 Blondynki Też Grają

Już prawię od 2 lat tworzymy rysunki z gier, przez ten czas staraliśmy się współtworzyć jedne z najciekawszych imprez gamingowych, konwenty i wszelkiego rodzaju spotkania na których moglibyśmy pokazać Wam nasze rysunki, zamienić parę słów, zorganizować masę konkursów, a przede wszystkim świetnie się bawić! Dlatego niesamowicie się ucieszyłem gdy po raz kolejny będziemy mogli to zrobić, tym razem w Kielcach podczas drugiej edycji niesamowitej imprezy gamingowej jaką jest GameON 2016, która odbędzie się już w ten weekend czyli 25 i 26 Czerwca!

Każda tego typu impreza jest inna, dlatego praktycznie zawsze musieliśmy dopasowywać stoisko do naszych coraz większych potrzeb. Tym razem organizatorzy nas dosłownie rozpieszczają. Na 12m2 zobaczycie ponad 200 prac, lwia część z nich to oczywiście nasze ukochane rysunki z gier. Oprócz tego zabierzemy ze sobą kilkadziesiąt projektów tatuaży, które wykonaliśmy przez ostatnie pół roku, więc zdecydowanie będziecie mieli co oglądać podczas GameON 2016. Dodatkowo po raz kolejny przetestujemy wasze reakcje. Stworzyliśmy wiele gadżetów z naszymi projektami rysunkowymi i to od Was będzie zależeć w jakim kierunku pójdziemy, ponieważ już w Lipcu planujemy wielkie otwarcie długo oczekiwanego przez Was cupsella 😉

To oczywiście nie koniec atrakcji jakie Wam zafundujemy, możecie się spodziewać konkursów wiedzy oraz loterii podczas których zdobędziecie masę przyborów rysunkowych. Postanowiliśmy, że w ten sposób będziemy się starać zarazić Was miłością do rysowania!

Jeśli się zastanawiacie w jaki sposób nas znaleźć postanowiliśmy udostępnić tą mapkę targów, dzięki niej raczej nie będziecie mieli problemów 😀

GameON 2016 Blondynki Też Grają

Nie możemy zapominać o atrakcjach, jakie przygotowali dla Was organizatorzy GameON. Na terenie imprezy będziecie mieli okazję przetestować pistolety do Paintballa i ASG jeśli się Wam uda może ustrzelicie jakąś słodką cosplayerkę, bo tradycyjnie  nie może zabraknąć konkursu cosplay. Pojawi się również Blizzard z bliskim naszemu sercu Overwatchem więc oprócz przetestowania tego niesamowitego FPSa będziecie mieli szansę udziału w otwartym turnieju, który właściwie nie będzie jedynym! Większość z nich będą zmaganiami profesjonalnych graczy, którym również trzeba kibicować!
Niestety nie da się wszystkiego opisać słowami! Dlatego musicie koniecznie odwiedzić Kielce i GameON bo to najlepszy sposób aby epicko rozpocząć Wakacje!

Do zobaczenia!!!

Marek 

4 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *