Fiddlesticks z Lola – Level 65

Fiddlesticks

Fiddlesticks


Za oknem zimno, dzień trwa parę godzin więc z jeszcze większą chęcią siadamy przed komputerem czy też konsolą i gramy w nasze ulubione gry. Są tytuły mniej i bardziej lubiane, ja osobiście nie cierpię lola przez społeczność graczy ale rozgrywka jest miodna dlatego chociaż raz dziennie zagram jakiś meczyk, ostatnio spodobał mi się dosyć już leciwy champion, a mianowicie Fiddlesticks.

Fiddlesticks jest dosyć specyficznym championem właściwie jest tylko kukła w przeciwieństwie do Orianny nie posiada emocji, nie mówi, nie zachowuje się jak istota żywa, podczas walki na polach Summoners Rift stosuje się do zasad tam obowiązujących ale już w swojej komnacie zabija wszystko to co się rusza. Fiddlesticks jest przykładem dlaczego nie wolno bawić się zakazaną magią.

Jako champion w grze świetnie sprawuje się w jungli, jego każda umiejętność to potężne Ccki, wysysanie życia, silence, tworzy z niego niesamowicie trudnego do pokonania solo przeciwnika. Fiddlesticks jest kolejnym championem, który najlepiej sobie radzi gdy się używa jego umiejętności jako combo.
Podczas Team Fightu, wystarczy kombinacja EQW by zniszczyć głównego apka czy adcka bez problemu w czasie gdy reszta drużyny nie będzie jeszcze w stanie używać skilli.
Ciekawą kombinacją jest również Teleport > Ulti > Zhonya, z odpowiednią ilością ap każdy champion wokół Fiddlesticks sie dosłownie topi, a my po raz kolejny wychodzimy zwycięsko potyczki.
Osobiście lubię nim grać chociażby przez animacje jego ruchów oraz niesamowicie zabawny design, no i oczywiście bardzo mi się podoba eksterminacja przeciwników.

Skoro Fiddlesticks zabija każdego gościa odwiedzającego jego komnatę można by się spodziewać, że nie ma przyjaciół, nic bardziej mylnego ponieważ ma świetne relacje z Nocturne oraz Shaco, którzy prawdopodobnie pochodzą z tego samego wymiaru co on. Przez ich przybycie do świata znanego nam z League of Legends, pojawiła się pewna dysharmonia przez, która Taric i Maphite pojawili się w tym świecie, więc prawdopodobnie są wielkimi wrogami paczki mroku.

To tyle na dzisiaj, pamiętajcie jak zwykle czekamy na wasze propozycje, na pewno rozważymy każdy pomysł na nowy artykuł, a Kinga z radością narysuje wszystko związane z grami w które gramy 🙂

Marek

Aby się z nami skontaktować piszcie tutaj w komentarzu lub odwiedzajcie nasz fanpage

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *