F.E.A.R. + Alma = ? – Level 26

Alma z F.E.A.R.

Alma z F.E.A.R.

Narysowałam ostatnio postać z gry o troszkę innym gatunku i klimacie. Tym razem zainteresowałam się Free To Play Horror FPS, czyli F.E.A.R. Moją modelką oczywiście była Alma Wade. Bardzo lubię filmy z gatunku horrorów, dlatego ta gra bardzo od razu mi się spodobała. Demon w postaci dziecka kojarzy mi się troszkę z filmami „Klątwa” i „Ring”. Oba filmy bardzo mi się podobały i polecam dla ludzi o silnych nerwach ;>.

Alma jest główną postacią serii gier F.E.A.R. Jako dziecko przejawiała zdolności parapsychologiczne, dlatego też była obiektem testów firmy Armacham Technology Corporation. Wpływała bardzo negatywnie na samopoczucie ludzi, którzy z nią przebywali, jednak w wieku 5 lat wszystko ustało. Alma specjalnie zaczęła oblewać testy, by w końcu przestali na niej eksperymentować. Ze złości wywołała pożar w laboratorium, a członkowie ATC zaczęli mieć koszmary i zmiany nastroju. Podjęto środki ostrożności i zaczęto przytrzymywać Almę w kapsule gdzie była nieprzytomna. Była tam dwukrotnie sztucznie zapładniana i tylko w momencie porodu odzyskiwała przytomność. Po latach mogła łączyć się umysłem z własnym synem i kontrolować go mając na celu uwolnienia się z wiecznego więzienia. Nie udało jej się to gdyż w wieku 26 lat zmarła. I tu pojawia się postać, z którą mamy do czynienia w grze. Ukazuje się ona jako mała, bosa dziewczynka w czerwonej sukience. Jej celem jest okrutna zemsta. Potrafi wywołując pożar, wpływać negatywnie na innych, a nawet rozrywać ich ciała od środka.

A tutaj macie filmik ,który najlepiej oddaje co się dzieje w F.E.A.R. Online . Jest trochę stary ale praktycznie nic nowego nie zostało dodane

Efekty są bardzo ciekawe, plus czasami podczas gry można się natknąć na ,,humorystyczne’’ rysunki stworzone z ludzkiej krwi ZGROZA.
F.E.A.R. jest naprawde świetną pozycją dla ludzi znudzonych cukierkowością wielu nowych gier online Patrz – Wildstar

Zapomniałabym. W tytule podałam anty matematyczne równanie, waszym zadaniem jest skończenie go w ciekawy sposób. Odpowiedzi zamieszczajcie na moim fanpage pod wpisem dotyczącym F.E.A.R. wybiorę najciekawszy, a twórca otrzyma ode mnie rysunek własnego Chibi 🙂

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym narysowała coś konkretnego napiszcie komentarz lub skontatujcie się przez mój fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *