D252

 

Diablo 3 wraz z dodatkiem Reaper of  Souls jest niesamowitą grą, która zapewnia nam wiele godzin zabawy. Nie ma co się okłamywać kochamy Ją, co zresztą potwierdza nasz Paragon Level.
Aktualnie 800+

Nasz wspólny Battletag : Loedi#2908

 

Imperius z Diablo 3 – Level 53

Imperius z Diablo 3

Imperius z Diablo 3


Moja fascynacja Diablo 3 ciągle rośnie. Znudził mnie patch 2.1.1 oficjalnej wersji gry dlatego też aktualnie zajmuje się wybijaniem demonów na serwerze PTR i patchu 2.1.2. Zmiany jakie tam zaszły są kolosalne, Monk i Demon Hunter to aktualnie najciekawsze i najbardziej wymagające postacie chociaż jak wiadomo to Barbarzyńca trzyma palmę pierwszeństwa jeśli chodzi o rankingi. Dzisiaj jednak nie będę opisywał moich wrażeń z tego testowego świata, tematem tego wpisu będzie Imperius władca Angiris Council oraz jeden z najpotężniejszych Archaniołów.
Read more

Diablo 3 Azmodan – Level 51

Azmodaz z Diablo 3

Azmodaz z Diablo 3

Stało się, przez Kingę również Ja złapałem bakcyla i teraz jestem uzależniony od Diablo 3. Grając, uwielbiam skupiać się na historii oraz perypetiach różnych bohaterów, bez różnicy czy są to protagoniści czy też ich przeciwieństwa. Dlatego też dzisiejszy wpis będzie poświęcony jednemu z ostatnich wielkich złych zamkniętych w czarnym kamieniu dusz. Zapewne wiecie, że był to Azmodan.
Read more

Diablo 3 – Demon Hunter – Level 34

49
Diablo 3 to jedna z moich ulubionych gier. Jak wiecie już z tego posta http://whitecandy.pl/diablo-3-legenda-level-9/ gram w Diablo 3 stosunkowo często, ostatnio nawet zbyt dużo. Spytacie dlaczego ? Ponieważ niedawno osiągnęłam 618 poziom Paragon. Im większy poziom tym większa chęć zdobycia lvl 1000, którego jeszcze żadna dziewczyna, nie zdobyła. Szkoda tylko,że kalkulatory expa pokazują mi jakieś 258 dni do osiągnięcia tego ,,achiva”. Read more