Diablo 3 – Demon Hunter – Level 34

49
Diablo 3 to jedna z moich ulubionych gier. Jak wiecie już z tego posta http://whitecandy.pl/diablo-3-legenda-level-9/ gram w Diablo 3 stosunkowo często, ostatnio nawet zbyt dużo. Spytacie dlaczego ? Ponieważ niedawno osiągnęłam 618 poziom Paragon. Im większy poziom tym większa chęć zdobycia lvl 1000, którego jeszcze żadna dziewczyna, nie zdobyła. Szkoda tylko,że kalkulatory expa pokazują mi jakieś 258 dni do osiągnięcia tego ,,achiva”.

Czym gram aktualnie ? Trudno powiedzieć. Uwielbiam mojego monka ale Demon Hunter robi większe wrażenie i o nim właśnie dziś piszę. Narysowałam również najbardziej popularną wśród facetów wersje czyli ponętną kobietę 🙂 Mój DH w grze jest mężczyzną. A wygląda tak, jak zwykle gold spam na czacie:

Diablo 3 - Demon hunter

Diablo 3 – Demon hunter

Co mogę o nim powiedzieć mój Loedi to bestia 1.826.205 to mój dps bez buffa z Monkiem oraz Crusaderem potrafię wyciągnąć nawet 3mln ale nie robię tego często gdyż o wiele szybciej zdobywa się Paragon lvl grając solo. Zachęca mnie również do tego fakt, że coraz więcej osób leechuje i proponuje używanie bugów. Sama osobiście tego nie popieram.
Grając w Diablo 3 każdy odchodzi od zmysłów próbując wyfarmić odpowiednie itemy. Ja osobiście miałam tak samo z setem Marudera, dosłownie przez miesiąc nie mogłam znaleść połowy seta, farma była koszmarem bo jak wiadomo jest to jedyny set na Demon Huntera, który warto założyć by być pomocnym w grupie jak i radzić sobie solo.
W trakcie mojej wędrówki natknęłam się na niesamowitą ilość legendarnych legendarek.
Na screenie Furnance, Ramaldani gifty, Kridershot ( drugiego zniszczyłam bo miał bardzo niskie staty) oraz 2 z 5 daibo potrzebnych do buildu monka czyli Latających Smoków.

Diablo 3 Great loot

Mój ssskarb

Nie będę opisywała tutaj buildu, ale jak już może się domyślacie osiągnęłam 7 breakpoint szybkość ataku czyli 4.15. Użyłam do tego rękawic Tasker and theo (48% att spd) oraz w statystykach mam 2.82. Dps jest naprawdę olbrzymi guardian w Grifcie na 38-39 lvl umiera w przeciągu 1 minuty. Skille raczej tradycyjne jeszcze nie przestawiałam się na najnowszy build, bo potrzebuje świetnego Etrayu, a Ja nigdzie nie mogę tego łuku znaleźć.
Diablo 3 skilleJak wygląda gra moim DH na wysokich Griftach czy farmieniu T6 riftów? Przy takiej szybkości ataku stawiam moje wieżyczki i staram się unikać obrażeń oraz stref śmierci mobki dosłownie się topią. Podczas całej mojej gry zawiodłam się tylko na Hellfire amuletach, mimo iż stworzyłam ich ponad 50 żaden nie posiadał dobrych statystyk, dzięki którym nie traciłabym dps’u czy wytrzymałości w olbrzymich ilościach. Aktualnie czekam na nowe wyzwania bo Grifty powyżej 37-39 dosłownie przerastają moje umiejętności. Dobrze muszę już kończyć bo paragon sam się nie wbije.
Ps. Wiem, że gram w Diablo 3 po angielsku, tak jest bardziej klimatycznie + nie ma aż tak komicznych nazw itemów.

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym narysowała coś konkretnego napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez mój fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *