Boże Narodzenie – Level 60

Slay Belle Katarina

Slay Belle Katarina


Dzisiejszy wpis zacznę od najważniejszego czyli od prezentu 🙂 To co widzicie u góry to najlepsza praca w kolorze jaką kiedykolwiek stworzyła Kinga. W końcu Boże Narodzenie trzeba obchodzić z pompą. Specjalnie dla was, naszych wspaniałych fanów powstał rysunek Katarina Slay Belle czyli najciekawsza i najładniejsza skórka dla morderczej Kaśki.
Bardzo nas cieszy fakt, że jest was coraz więcej, na instagramie, twitterze oraz naszym fanpage na facebooku jest już was ponad 10 tysięcy to naprawdę genialny wynik, który udało się nam osiągnąć w niecałe 3 miesiące. Właśnie dlatego chcielibyśmy wam życzyć wszystkiego najlepszego z okazji świąt, spełniajcie swe marzenia, pracujcie ciężko, a na pewno spełni się wszystko to czego pragniecie. Dla nas oczywiście wystarczy zwykłe nawzajem 🙂

Boże Narodzenie to wspaniały czas można rzec, że nawet magiczny, ale tak samo są magiczne gry w które z taką radością gramy. Wiele mmorpg stara się uczcić te najmilsze święta w roku razem z nami, dlatego też otrzymaliśmy wiele ciekawych update’ów oraz dostaliśmy sporo bonusów. Wypiszę chociaż część z nich więc może gdy się najecie/napijecie będziecie mogli zasiąść za komputerem i cieszyć się świętami nawet w grze.

Guild Wars 2 oczywiście jak co roku wita nas olbrzymim zimowy Updatem A Very Merry Wintersday. Znowu otrzymaliśmy możliwość na zabawę w warsztacie Tixx’a, walkę na śnieżki, spróbowanie swoich sił w arcytrudnym zimowym jumping puzzle, a po ukończeniu pewnego achievementa możemy otrzymać prywatną choinkę, która nagradza nas prezentami przez cały rok.

Guild Wars 2 Boże Narodzenie

Guild Wars 2 Boże Narodzenie

League of Legends jak zwykle wprowadził nowe zimowe skórki, Szczególnie ta Sejuani robi olbrzymie wrażenie. Oprócz tego możemy zagrać mecz 5 vs 5 w nowym trybie Legenda o Królu Poro, a w nim zdobyć nowe ikony summonera.

League of Angels oraz Iroseph Online otrzymały update do item shopu, który sprawi, że wasze pieniądze sprawią, że staniecie się jeszcze bardziej potężni, no ale czego się spodziewać po grach P2W.

Gracze Koreańskiego Blade&Soul na Boże Narodzenie otrzymali możliwość zakupu nowych naprawdę cudownych strojów, na tego mmorpg warto wydać parę złotówek 🙂

Blade&Soul Boże Narodzenie

Blade&Soul Boże Narodzenie

Diablo 3 niestety nie dostało nic, a miałem nadzieje na jakiś double exp/mf/gold bonus.

Z tego co wiem i chociaż trochę przetestowałem to tyle jeśli chodzi o aktualizacje na Boże Narodzenie, jeśli o czymś zapomniałem dajcie znać.

To tyle na dzisiaj, pamiętajcie jak zwykle czekamy na wasze propozycje, na pewno rozważymy każdy pomysł na nowy artykuł, a Kinga z radością narysuje wszystko związane z grami w które gramy 🙂 Jeszcze raz życzymy wam wszystkiego najlepszego.
Marek

Aby się z nami skontaktować piszcie tutaj w komentarzu lub odwiedzajcie nasz fanpage <a

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *