Blondynki Też Grają na YouTube

Właśnie niedawno zaczęliśmy nagrywać naszą pasję na YouTube. Może zaskoczy was fakt, że kanał nazywa się … uwagaaaa ….. Blondynki Też Grają. Wcześniej tak bardzo poważnie o tym nie myślałam, ale coraz częściej pojawiały się komentarze typu ” chciałbym/chciałabym zobaczyć Cię w akcji, jak rysujesz”.

Kiedy sama chciałam coś znaleźć związane z rysunkiem, dobrym rysunkiem, to niestety ale zabrakło polskich youtuberów. Z gameplayami jest ich oczywiście cała masa , ale artystów brakuje. Wielu jest zagranicznych rysowników, którzy mają naprawdę świetnie zmontowane filmy i tylko można ich za to podziwiać, ale ich jest więcej niż polaków. Z resztą nie lubimy robić tego co inni czyli zwykły gameplay gdzie siedzisz i grasz, albo speed drawing z melodyjką i koniec. Trochę wieje nudą i odgrzewanym kotletem. Dlatego naszym pomysłem było połączyć to razem, ale też pokazywać nas, żeby filmy były bardziej z przekazem dla ludzi i bardziej komunikatywne. Gdy ktoś pokazuje swoją twórczość, ale nie siebie czuć, że ten filmik jest bezpłciowy, nie można się przywiązać emocjonalnie do kanału ( trochę śmiesznie to brzmi jakby „Szwagier” był bliski dla swoich subskrybentów, ale w rzeczywistości tak to wygląda, bo widzimy pewne osoby i zupełnie inaczej to się odbiera). No dobra trochę się rozpisałam.

To już wiecie, my na Youtube, pokazujemy siebie, jest rysunek i gameplay. Jak sama nazwa wskazuje Blondynki Też Grają, sama też będę pokazywać jak gram, ale póki co nasz pierwszy filmik został wykonany również przez bardzo ważną osobę dzięki, której nasze strony tętnią życiem, czyli Marka, który zagrał w Halo Spartan Strike. Nie będe dziś nic mówić o rysunku Halo, ani o tym jak bardzo słaba jest ta jedna z nielicznych gier Halo na PC, bo od tego macie oczywiście film na YT, więc teraz zapraszam do obejrzenia i mam nadzieje, że wam się spodoba :))

Nasz skończony rysunek Master Chiefa wygląda tak : 
halo fb

To są właśnie nasze początki. Z czasem oczywiście będzie lepiej, już  mamy pomysły na nowe odcinki i wiemy co trzeba zmienić. Oczywiście każda szczera krytyka jest dla nas bardzo ważna, ponieważ po to publikujemy to co robimy jako Blondynki Też Grają, żeby liczyć się z waszym zdaniem.

Dlatego namawiam do komentowania, ponieważ to pokazuje nam na czym stoimy i pozwala nam się rozwijać. Dźwięk i oświetlenie są jak na razie w planach, mam nadzieje, że niezbyt odległych, ale z tego z czego jestem bardzo zadowolona to z aparatu cyfrowego, który polecam dla każdego, a jest to Canon PowerShot G7. Bardzo szybko łapie ostrość, zdjęcia robi na poziomie lustrzanki z dobrym obiektywem, a do tego jest malutki. Co do nagrywania to w cale nie jest jakaś prosta sprawa. Teraz doceniam pracę każdego youtubera. Trzeba mówić szybko i wyraźnie – a do tego z sensem, też warto mieć „rześki” głos, tym bardziej, że niektórzy youtuberzy  brzmią tak jakby mieli zasnąć na klawiaturze. Jeszcze nie czuję się naturalnie przed kamerą, ale montowanie jest dla mnie super zabawą i wiem, że chcę to rozwijać, ale do tego też potrzeba małego wsparcia z waszej strony, dlatego mam nadzieję, że zechcecie SUBSKRYBOWAĆ kanał mój i Marka.

A tak wygląda nasze mega intro : x

 

Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym coś konkretnego narysowała napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage

5 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *