Blade & Soul – Fragmented Labyrinth – Level 39

Fragmented Labyrinth
Blade & Soul to naprawdę wspaniała gra. Już wcześniej było wspomniane o jednym z najpiękniejszych bossów tej gry – Pohwaran. Jak wiadomo bossy i dungeony zawsze sprawią wiele frajdy graczom. Dziś moim tematem jest „Fragmented Labyrinth”. Ten dungeon miał swój update 28 listopada w 2013 roku. Niestety jest on dostępny tylko na koreańskim serwerze, dlatego nie miałam okazji, aby go wypróbować.

Jak sama nazwa wskazuje składa się on z fragmentów labiryntu. Idzie się w grupach, ale i tak można się zgubić. Dungeon posiada wiele pokoi, a w nich dużą ilość drzwi. Należy dobrze podjąć decyzję, ponieważ tylko jedna droga jest właściwa. Można tam natrafić na szereg pułapek, tak jak na obrazku poniżej, który przedstawia potwory ziejące ogniem. Należy wyczuć właściwy moment, aby móc bezpiecznie obok nich przejść. Całość labiryntu jest raczej w ponurym klimacie z elementami sci-fi. Osobiście wystrój przypomina mi wnętrze kosmicznego statku z filmu „Prometeusz”. Sam wygląd potworów i bossów jest wręcz zachwycający. Ponura czerń przełamana niebieską poświatą charakteryzuje cały dungeon Fragmented Labyrinth z Blade & Soul.

Blade and Soul - Fragmented Labyrinth

Blade and Soul – Fragmented Labyrinth

W lochach można spotkać dwa Bossy. Są oni szefami podziemia. Jeden z nich to klaun sterujący opancerzonym egzoszkieletem. Drugi z nich kopie w podziemiach w celu pozyskaniu energii dla własnej korzyści.

Blade and Soul - Fragmented Labyrinth

Blade and Soul – Fragmented Labyrinth

Tylko jeden z bossów dropi strój, który uwieczniłam na rysunku powyżej. Kostium jest zrobiony z czarnego lateksu podświetlany niebieskimi diodami. Jako dodatek do całości są okulary, które są identyczne do tych, które nosił Scot w Xman’ach. W moim rysunku można zobaczyć wersję tego armoru przeznaczoną dla rasy Lyn. Pracę wykonałam ołówkiem HB oraz B, całość zajęłam mi około 2 godzin. Poniżej można zobaczyć jak dokładnie wygląda ten wspaniały strój w grze Blade and Soul oraz przyjrzeć się jego wersjom na innych rasach.

Blade and Soul - Fragmented Labyrinth

Blade and Soul – Fragmented Labyrinth

Blade and Soul - Fragmented Labyrinth

Blade and Soul – Fragmented Labyrinth

Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żeby Kinga narysowała coś konkretnego napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *