Blade Master z Blade&Soul – Level 46

2
W Blade and Soul posiadam dwie postaci: Kung-Fu Master i Blade Master. Najwyższy lvl osiągnęłam grając Blade Masterem. Muszę przyznać, że ciężko było mi się przestawić z Guild Warsa, gdzie zazwyczaj atakuję z daleka. BNS posiada mało postaci „strzelających”, większość atakuje z bliska. Kung-Fu Master zadaje obrażenia swoimi potężnymi rękawicami, a Blade Master mieczem.

Dlatego też narysowałam klasę Blade Master (rasa Kun )w moim wymarzonym armorze przypominającego wyglądem pawia. Choć tak pięknych stroi jest znacznie więcej. Mężczyźni mają również swoją wersję nawet w tym przypadku i muszę przyznać, że wyszło to całkiem nieźle, zważywszy, że jest ona z piórek.
Blade&Soul

Armor ten jest wręcz bajeczny! Został wymyślony przez graczy. Można go kupić w game shopie (za prawdziwe pieniądze ), albo wydropić z bossa, a tak wygląda podczas gry… cudowny 😉

Marzenie marzeniami, ale strój to nie wszystko, najważniejsza jest klasa postaci. Gra jest dosyć trudna, trzeba troszkę czasu, aby przywyknąć do skill i ruchów. Gra jest bardzo dynamiczna, a postać może wykonywać uniki. To powoduje, że BNS jest typowo zręcznościowy, a pomyłka może nas dużo kosztować. Nie zniechęciłam się jednak, gra jest tak cudowna i śliczna, że ciężko się od niej oderwać, a Blade Master pozytywnie mnie zaskoczył. Początkowy myślałam, że jest strasznie nudny, ale z wyższym lvlem i coraz to nowszymi skillami wiedziałam, że źle oceniłam tą klasę.

Blade Master to jedna z trzech klas melee. Jest wyjątkowo szybki, a jego ruchy pełne gracji i elegancji. Początkowo mamy tylko jeden skill, ale jest to etap szkolenia. Im dłużej się gra, przechodzi questy i odkrywa mapę tym częściej zdobywamy nowe umiejętności. Sam skill to jednak nie wszystko. Czasem bywa bezwartościowy i nie można go użyć jeśli odpowiednio nie zastosuje się kombo. Aby nauczyć się łączenia skilli trzeba zwracać uwagę na fioletowe oznaczenia pojawiające się na mapie. W tedy należy tam się dostać, lecz nie zawsze jest to takie proste. Na miejscu można spotkać mistrza ( rasa lyn ), który tak długo z nami walczy, aż nauczymy się nowej umiejętności. Pomaga nam to w opanowaniu kombosów do perfekcji – ewentualnie w uświadomieniu sobie, że istnieje taka, a nie inna kombinacja.

Przykładowe umiejętności:

– Blades of the Nine
Blade&Soul
Cooldown: 3 min
Opis: Blade Master przywołuje 9 mieczy, które naśladują ataki Blade Mastera oraz chroni go od obrażeń przeciwnika. Ostrza znikają po 30 sekundach.
Desperation
Cooldown: 1 min
Opis: Tarcza. Gdy życie spada poniżej 20% można aktywować desperację, która ogłusza przeciwnika na 0,5 sekundy.

Blink Strike
Cooldown: 30 sekund
Opis: Blade Master porusza się z prędkością światła, ustawiając się za przeciwnikiem. Kolejna huśtawka będzie zajmować 200% dodatkowych obrażeń.

Blade Master to naprawdę wspaniała postać. Chcę ją udoskonalić jak najbardziej i mam nadzieję, że kiedyś dorobię się mojego wymarzonego armoru :).

Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym coś konkretnego narysowała napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *