Black Desert Tamer – Level 43

Skan_20150419 (16)

Jak już może wiecie Black Desert jeszcze w tym miesiącu ponownie uruchomi serwery w celu przeprowadzenia otwartych beta testów tego świetnie zapowiadającego się mmorpg’a. Tym bardziej cieszy nas fakt, że po raz pierwszy będzie można przetestować jedną z już dawno zapowiedzianych klas czyli Tamera słodką japoneczkę, której nawet na krok nie odstępuje przepiękny i niebezpieczny widmowy wilk.

Sam Tamer w Black Desert jest wyjątkowo ciekawą postacią, informacje, które do tej pory otrzymaliśmy od Pearl Abyss pokazują, że jest to dosyć podobna postać do Summonera z Blade&Soul, tam też zwierzak jest odpowiedzialny za większość ataków.
Ale jak ma wyglądać gra Tamerem i dlaczego nazwałem wilka widmowym ? Pewnie dlatego, że atakując czy zmieniając pozycje w trakcie walki wilk zamienia się w obłok czarnej mgły, na poniższym filmiku można zobaczyć podstawową interakcje postaci ze zwierzakiem, prawdopodobnie będzie można łączyć ataki Tamera i Wilka w combo.

Bardzo mi się podoba fakt, że wilk będzie zastępował nam środek transportu dodatkowo animacja ruchu wilka pokazuje nam, że jest to dosyć szybki ,,mount”. Faktem jest też, że sam Tamer nie jest klasą, która jest skupiona na walce w zwarciu bardziej wygląda na postać, która walczy taktyką ,,uderz i uciekaj” bo jak widać na tym niesamowicie, krótkim gameplayu co chwile zasłania się swoim zwierzakiem.
Fora Pearl Abyss potwierdzają również, że Tamer jest w trakcie dosyć dużego reworka więc to jak dokładnie będzie wyglądała gra tą klasą pokaże dopiero kolejna Beta.
Jak na grę free to play zastanawia mnie fakt w jaki sposób twórcy Black Desert będą zarabiać na osobach grających Tamerem prawdopodobnie tak samo jak na wielbicielach Summonera z Blade&Soul czyli na ubraniach i czyście kosmetycznej customizacji swojego towarzysza.
Teraz pozostaje tylko dostać się do OBT, pewnie tak samo jak przy wcześniejszych testach, tylko wybrana wąska grupa otrzyma klucze, a reszta będzie miała okazję odkupić kluczyk za jedyne 100-200$ jak to było przy poprzedniej zamkniętej becie.
Marek

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żeby Kinga narysowała coś konkretnego napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *