Black Desert Klasy – Level 32

Mój najnowszy rysunek przedstawia postaci z gry „Black Desert” produkcji koreańskiego studia Pearl Abyss. Już na pierwszy rzut oka widać, że tematyka związana jest z mrocznym światem fantazy. Bardzo lubię gry MMORPG o takim nastroju. Przeglądając filmiki Black Desert przypomina mi on Guild Wars 2, a to już duży plus. Gra jest zręcznościowa i polega na umiejętnościach gracza , a nie na zdobytych statystykach. Możliwość wchodzenia na każdą górę czy budynek jest cudownym urozmaiceniem gry ( niby bez celu ale cieszy), to sprawia że określenie świat otwarty ma naprawdę sens. Krajobrazy zwalają z nóg. Jestem pewna, że gdy tylko zacznę swoją przygodę z Black Desert to przycisk Prt Scr nie będzie miał spokoju.

Wracając do rysunku, moim głównym celem było wcisnąć na kartkę wszystkie klasy jakie można spotkać w Black Desert. Początkowo było ich tylko 4, zaś dziś mamy aż 8 klas. Bardzo cieszy mnie to, że ta śliczna gra rozwinęła się do takiego stopnia. Wybór jest ogromny i naprawdę ciekawy. Ja już mam dwie faworytki czyli Tamer oraz Sorcerer.
Tamer przypomina mi Rangera z Guild Wars 2, przez posiadanie towarzysza. Ciekawy jest wygląd zwierzaka, dość ciężki do określenia. Jest mieszanką niedźwiedzia z wilkiem + chiński smok, a całość pokryty kręconym, puszystym, czarnym futerkiem. Jest tak ogromny, że Tamer może na nim jeździć, ale również zadawać obrażenia. Jednak ta postać może walczyć również z bliska zadając ciosy swoim mieczem.

Sorcerer zachwyca pod względem nastroju. Na filmikach można zobaczyć tę postać jako piękną, słodką dziewczynę, którą otacza mroczna aura. Jej zgarbiona sylwetka idealnie komponuje się ze skillami, które przypominają czarne płonące kule. Uwielbiam postaci tego typu, tak jak Dark Elin z Tery.

Po lewej stronie można zobaczyć super przystojniaka, który swoim wyglądem przypomina małpoluda, a jego postura tak jak u Sorcerera jest również przygarbiona. Jest to Giant. Styl walki może kojarzyć się z dzikim zwierzęciem. Jest szybki, agresywny, potrafi wgnieść w ziemię swojego przeciwnika. Posiada silne ogromne ramiona, a jego narzędziem walki jest topór. Jego umiejętność to zamiana w wilka co daje mu szybkość i siłę.

Kolejną postacią w ciężkiej zbroi jest Warrior. Walczy mieczem i chroni siebie jak i swoich sojuszników tarczą. Są bardzo szybcy, a w porównaniu z Giantem poruszają się z gracją.

Bardzo podobna do Warriora jest Valkyria. Przypomina jego damską wersję, ze względu na miecz i tarczę. Jest to silną wojowniczką na wzór wojowniczek Odyna z nordyckiej mitologii. Posiada umiejętności wspierające, czego brak Warriorom.

Jedna z pierwszych postaci którą miałam przyjemność widzieć i głęboko zapadła w mojej pamięci jest Ranger. Żyje w zgodzie z naturą, a jego niezwykłe umiejętności to oczywiście zwinność i bardzo dobry wzrok. Jej broń to łuk.
Kolejną postacią magiczną jest Wizard. Trzyma się na odległość tak jak Ranger, a jego zdolność to obszarowe ataki. Wygląda troszkę jak Gandalf. Stary, ale potężny Mag z ogromnym kapeluszem wspierający się na lasce która służy również jako narzędzie walki.

Ostatnia postać to Blade. Typ samuraja, walczącego mieczem, który może być oburęczny.

To wszystkie postaci jakie można spotkać w Black Desert. A ty masz już swojego faworyta?

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym narysowała coś konkretnego napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez mój fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *