Assassin Creed – Level 29

Assasin's Creed

Assasin’s Creed

Assassin Creed jest jedną z nielicznych gier przygodowych w które gram poza różnymi mmorpgami. Oprócz serii gier o Assasynach uwielbiam mojego ukochanego Tomb Rider’a, czasami przysiąde też przy Death Space i Alien Isolation ale nigdy nie udaje mi się długo w to grać, to jest po prostu za traszne. Jak już zapewne wiecie ( bo każdy czyta moje niesamowite wpisy) Lara miała już dwie odsłony, w tym próba na tablecie, a dziś przyszedł czas na Assassin’a. Reszta może kiedyś

Tę pracę wykonałam w troszkę inny sposób, gdyż połączyłam rysunek z oryginalną grafiką Assassin Creed aby co nieco pokazać na PGA. Mimo iż tegoroczna tematyka była o „Wiedźminie” oraz World Of Tanks to wybrałam Assassina ze względu na charakterystyczny wygląd i z czystej sympatii.
Jak zapewne wiecie Assassin Creed dostępny jest na wiele urządzeń, osobiście gram na PS3, by móc cieszyć się widokami na dużym ekranie.

Najwięcej czasu spędziłam przy IV części z 2013r. , a seria o zabójcach jest z nami już od 13 Listopada 2007r..
Bardzo podoba mi się fakt, że seria Assassin Creed jest bardzo zręcznościowa, a możliwość wchodzenia na wszystkie budynki miło kojarzy mi się z Jupping Puzzle z Guild Wars 2. Animacja postaci jest bardzo realistyczna, a walka widowiskowa lecz bez zbędnych wybuchów, czy niszczenia przy okazji pół miasta. Assassin Creed naprawdę jest grą stworzoną dla mnie, bardzo lubię znienacka amputować kończyny 😛 ( oczywiście tylko w grze, na codzień jestem Oazą spokoju )

Jednak nie tylko samą rozgrywką się żyje, historii w tej serii gier też jest wyjątkowa i wciągająca.
Główna postać to Desmond Miles, żyjący w XXI wieku. Zostaje zmuszony do korzystania z maszyny zwanej animusem dzięki, której może odczytać wspomnienia swoich przodków, którzy byli assassinami. Ta możliwość pozwala na przeplatanie współczesności z warstwą historyczną. Cała akcja toczy wokół konfliktu między assasinami a templariuszami, która trwa aż do czasów współczesnych.
Każda część posiada innego bohatera, ale widzianego oczami Desmonda. Historia, którą sama poznawałam w IV części Assassin Creed: Black Flag była przygodami pirata – Edwarda Kenway’a. Akcja rozgrywała się na Karaibach w XVIII wieku.
Assassin Creed jest bardzo popularną grą i jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Nie tylko jest wiele różnych części gry, ale również komiksów, filmów i książek.
A co wy o niej myślicie, ktoś tak jak ja czeka z utęsknieniem na Assasin Creed : Unity ?

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym narysowała coś konkretnego napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez mój fanpage.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *