Aion: The Tower of Eternity – Promarkery – Level 73

Aion

Aion

Był już ołówek, tusz, trochę farb akwarelowych i kredek, ale dziś wzięłam się za coś z zupełnie z innej bajki, a mianowicie za Promarkery.

Powinnam mieć z nimi co prawda już dawno do czynienia w końcu jestem na drugim roku architektury, a promarkery są bardzo często wykorzystywane w wizualizacjach. Ale jakoś nigdy nie miałam okazji ich zakupić. Widząc jednak prace wnętrz swoich koleżanek i kolegów ze studiów stwierdziłam, że te mazaki są wręcz niesamowite. Ci którzy już nabrali wprawy tworzyli rysunki, które łatwo można było pomylić z  grafiką komputerową. Spodobały mi się one na tyle, że przy pierwszej okazji kupiłam na próbę dwa odcienie szarości 1 i 5. Niestety za bardzo od siebie odbiegają, dlatego przyda mi się jeszcze 3, ale to przy następnej okazji kiedy będę w sklepie. A i uwaga są różne typy szarości, nie tylko ich jasność. Ja nie zwróciłam początkowo na to uwagi, ale są kolory ciepłe i zimne. To bardzo ważne, gdyż ciepłe mają domieszkę żółtego, a zimne niebieskiego! Sama nie wiem które jest lepsze, chyba wszystkie są ładne, więc tu już zależy co kto lubi.

Na mój eksperyment z Promarkerami padła postać z bardzo epickiej gry mmorpg czyli Aion. To był bardzo dobry wybór, ponieważ uwielbiam rysować skrzydła. Do tego rysunku wpakowałam dużo materiałów jak i wysiłku. Można tu znaleźć ołówek B2, czarny tusz, czarny mazak, promarkery w kolorze szarym 1 i 5, a efekt widać na samej górze :).

Postać jest całkowicie mojego autorstwa, oczywiście zwracałam uwagę na konkretne rodzaje skrzydeł, które można wybrać w grze jak i strój ( lekko zmodyfikowane) oraz broń. Moja postać nawiązuje do problematyki gry, po lewej stronie anielskie skrzydło z jasną zbroją przedstawiającą mieszkańca Elysea. Po prawej czarne skrzydło nawiązujące do społeczeństwa Asmodae. Cała gra jest podzielona na właśnie te dwa światy, które są ze sobą skłócone, a my jako gracze możemy podjąć decyzję, gdzie chcemy przynależeć.

Sama gra nie jest aż tak ładna jak ją reklamują, ale postaci są wręcz przecudne, jak i również desing bossów w Aionie jest niesamowity. Minus jest taki, że jeśli naprawdę czegoś się pragnie, należy przechodzić po kilka razy te same misje, co może lekko znudzić, no ale co się nie robi żeby być najlepszym!

Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym coś konkretnego narysowała napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *