Ahri z League of Legends – Level 72

Ahri

Ahri

Niedawno na fanpagu pokazałam nowy i oczywiście własnego autorstwa szkic Ahri z League of Legends. Dziś można go zobaczyć w pełnej okazałości. Jest ona w skinnie Challenger, jednej z najnowszych skórek tej gry.

Ostatnio League of Legends daje nam naprawdę coraz to ładniejsze i bardziej dopracowane skórki. Pamiętacie dawną Ahri? Postać dzięki temu, że jest młoda nie miała nigdy przerażających outwitów .. całe szczęście. Jej pierwsza odsłon nie była zła, ale zawsze brakowało mi klimatu. Teraz nawet na podstawowe wyglądy championów nie możemy narzekać! Ja wyczulona na estetykę jestem coraz bardziej zadowolona widząc rozwój w League of Legends, a Ahri jest moim zdaniem najładniejszą postacią, Katarina może być druga.

Ahri z League of Legends Challenger

Ahri Challenger z League of Legends

Skoro już zachwyciłam się talentem ludzi kreujących naszych ukochanych championów to teraz parę słów o moim postępie. Przeglądając stronę od A do Z można wyciągnąć pewne wnioski. Początkowo ołówek, dużo ołówka i małe kontrasty, z czasem przyszły coraz to odważniejsze kreski i trochę tuszu. W końcu nadszedł czas na kolory, ale tylko kredkami akwarelowymi Faber Castell. Kredki są cudowne, ale nie doskonałe. Kiedy jest duża powierzchni do zamalowania tworzą się grudki, których bardzo nie lubię. Skoro chcę gładko i kolorowo to niech tak będzie. Do Ahri wykorzystałam zupełnie coś nowego, a mianowicie papier akwarelowy, farby KOH-I-NOOR akwarelowe oraz czarny tusz. A o to efekt, który można zobaczyć powyżej.

Ahri nie była przypadkowo wybrana do mojego eksperymentu i nie chodziło tylko wygląd. Jest to mój ulubiony champion i bardzo często ją wybieram .. prawie zawsze. Bywa, że jestem do niej tak przyzwyczajona, że idę z nią na bot pomagać dla adc. Ale tradycja mówi, że Ahri to zabijaka i dlatego należy iść na mida. Jestem bardzo zachwycona jej skillami i możliwości szybkiego farminia. Last hit, no cóż tu jeszcze długa droga przede mną, ale jest coraz lepiej. Mana w ogóle nie jest dla mnie problemem, poprostu nie tracę ją na mobkach, a trzymam na specjalną okazję dla mojego przeciwnika. Nie mam wielu killi, ale mogę się pochwalić tym że na pewno nie jestem feederem 🙂 dlatego drużyna nie narzeka.

Skille:
Ahri.Kradzież Esencji Kradzież Esencji
Ahri.Zwodnicza Kula Zwodnicza Kula
Ahri.Ogniki Ogniki
Ahri.Urok Urok
Ahri.Widmowa Szarża Widmowa Szarża
Wszystkie jej umiejętności odpowiadają mi w 100%. Grywam różnymi postaciami, ale zawsze znajdzie się coś co można byłoby zmienić. W tym przypadku jedyną zmianą są moje własne umiejętności, ale do Ahri nie mam żadnych zarzutów. Idąc na mida zawsze pamiętam o wardach i potkach, w końcu jestem sama na linii i wolę nie liczyć na refleks junglera, bo z tym bywa różnie. Najczęściej trzeba liczyć na siebie więc takie dodatkowe i bardzo tanie itemki z pewnością nie zaszkodzą. Q ma naprawdę pozytywny zasięg i żeby go nie marnować staram się tak celować w przeciwnika, aby chwyciło jeszcze troszkę mojej farmy. E co tu dużo mówić, stun, bezbronność przeciwnika i do tego podchodzi ci pod wierzę. Uwielbiam tego używać, a zwłaszcza w kombo E, potem W, na koniec Q 🙂 Ulti to naprawdę przydatna rzecz. Kiedy dobrze grasz R może spowodować że nikt nie jest w stanie przed tobą uciec, albo nawet cię uszkodzić, bo można szybko rozłożyć wroga na łopatki. Jest też druga pozytywna opcja, kiedy kiepsko idzie, przynajmniej nie jest się feederem bo zawsze można zgrabnie uciec :).

A tak wyglądał początkowy szkic:

Ahri z League of Legends Challenger

Kinga

Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny wpis lub chcecie żebym coś konkretnego narysowała napiszcie komentarz lub skontaktujcie się przez nasz fanpage

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *